خودرو

ضرورت دریافت کارت سوخت برای وانت بارهای برون شهری

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به سهمیه بندی بنزین گفت: رانندگان وانت بارهای برون شهری استان برای دریافت کارت هوشمند ناوگان و راننده اقدام لازم را انجام دهند.

13 بهمن 1398

نباید فرقی بین مربیان ایرانی و خارجی در ایران باشد

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ امشب در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ماشین سازی تبریز اظهار کرد: فردا بازی بسیار مهمی در مقابل ماشین سازی تبریز داریم. متاسفانه هفته گذشته شانس بسیار خوبی را در مقابل شاهین بوشهر برای کسب سه امتیاز بازی از دست دادیم....

8 بهمن 1398

سهم نیروی انتظامی از جرایم رانندگی حذف شد

معاون ایمنی و استاندارد های حمل و نقل مرکز تدوین مقررات وزارت راه گفت: سال 97 میزان 1600 میلیارد تومان از محل جرائم رانندگی درآمد حاصل شده است.

4 بهمن 1398

نظر خودروسازان درباره خودروی آب سوز!

به دنبال برخی تبلیغات مبنی بر آب سوز کردن خودروها، دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: علی رغم پیگیری های اجرا شده برای دریافت اطلاعات این طرح و بررسی صحت آن، تاکنون از مدعی آن خبری نشده است.

2 بهمن 1398

10 میلیون دلار، 10 خودرو، یک باغ و پنج خانه ، میراث ناچیز موگابه برای بازماندگان!

مردی که گمان می رفت در چهار دهه حکمرانی بر زیمبابوه صدها میلیون دلار دارایی اندوخته باشد، فقط 10 میلیون دلار و یک باغستان و پنج خانه و 10 خودرو برای بازماندگانش به ارث گذاشته است.

30 دی 1398

خانواده پیروز ب.ام.و سری 3 به جز نسل ششم

روزهای خوبی برای سری 3 نیست. سدان کوچک و اسپورت ب.ام.و گوشه بازار افتاده و در اندک مدل های وارداتی، شاهد رونق شدید بازار برادران بزرگ ترش 730 و 530 است. به رغم افت شدید محبوبیت سری 3 در نسل ششم خود در ایران، این سدان آلمانی از روزهای رونق خود خیلی دور نیست. همین...

28 دی 1398

بی ام و X6 مدل 2020؛ یک کراس اوور کوپه لوکس و جذاب

وب سایت گجت نیوز - حسین مرادی: بی ام و X6 مدل 2020 به صورت رسمی رونمایی شد. شرکت آلمانی BMW نسل سوم کراس اوور کوپه خود را در حالی معرفی کرد که نسبت به نسل قبلی اسپرت تر، قدرتمندتر و لوکس تر شده است. در ادامه با مشخصات و امکانات محصول جدید بی ام و آشنا می شویم.

27 دی 1398

ام په 5؛ سلاحی با 100 مدل مختلف! (

امروزه ام په 5 در شمار پر مصرف ترین مسلسل های دستی جهان طبقه بندی می گردد و از زمان فراوری تاکنون توسط بیش از 40 کشور مختلف در بخش های متفاوت از جمله ارتش، نیروی پلیس، سازمان های امنیتی و جاسوسی مورد استفاده واقع شده است.

26 دی 1398

زیرساخت توسعه خودروهای پیشرفته ایجاد می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناور رئیس جمهور و پیروز حناچی شهردار تهران برای کمک به حل معضل آلودگی هوا با ورود فناوری های پیشرفته و توسعه این فناوری ها به دست استارت آپ ها، توافق کردند.

26 دی 1398

آیا موتور پژو 301 واقعا ایرانی است؟

تبلیغات بدون عملکرد کار خوبی نیست. درست مثل خبری که اخیرا از خط تولید ایران خودرو منتشر شده و مونتاژ پیشرانه فرانسوی EC5 را به ساخت قلب ایرانی برای پژو 301 تعبیر کرده است. این فرایند که با اغراق فراوان به مونتاژ داخلی موتور ارتقایافته پژو 206 اطلاق شده، فعلا...

23 دی 1398

ثروتمندترین خانواده چه خانواده ای است؟ ، 70 هزار دلار در هر دقیقه، رشد ثروت وارثان والمارت

این اعداد اعجا ب انگیز هستند: 70 هزار دلار در هر دقیقه، 4 میلیون دلار در هر ساعت و 100 میلیون دلار در هر روز. این فرایند رشد ثروت والتون ها، خاندان وارث خرده فروشی بزرگ والمارت است. بر اساس شاخص میلیاردرهای بلومبرگ، وراث والمارت در مجموع 2/ 163 میلیارد دلار...

22 دی 1398