ظرفیت هتلهای قشم و کیش و استانهای شمالی پیش از آغاز تعطیلات تقریبا تکمیل شده است

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، ایسنا/ براساس اخبار بدست رسیده، ظرفیت هتلهای قشم و کیش و استانهای شمالی پیش از آغاز تعطیلات تقریبا تکمیل شده است.

ظرفیت هتلهای قشم و کیش و استانهای شمالی پیش از آغاز تعطیلات تقریبا تکمیل شده است

جمشید حمزه زاده، رئیس جامعه هتلداران ایران درباره آخرین شرایط اقامت مسافران نوروزی در هتل ها و اقامتگاه های رسمی گفت: به غیر از کیش، قشم و استانهای شمالی، در تمام نقاط کشور ظرفیت خالی برای اقامت مسافران نوروزی وجود دارد.

به گفته او، در حال حاضر هتل ها و اقامتگاه های رسمی در جزیره قشم تا بیش از 95 درصد و در جزیره کیش تا بیش از 90 درصد تکمیل شده است.

حمزه زاده درباره نحوه پذیرش مسافران و تامین ایمنی و بهداشت آنها در هتل ها گفت: کارکنان هتل ها صددرصد واکسینه شده اند و مقرر است اگر کارمندی واکسن تزریق ننموده باشد، تسویه حساب گردد. درباره پذیرش و استعلام مسافران نوروزی نیز همه هتل ها موظف شده اند به وسیله سامانه جانا، متعلق به وزارت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به سامانه ایران من متصل شده و QR code دریافت نمایند.

رئیس هیات مدیران جامعه هتلداران کشور درباره شرایط پذیرش مسافران در هتل ها نیز اظهار کرد: سیاست هتلداران مبنی بر نپذیرفتن افرادی است که واکسن تزریق ننموده اند یا فقط یک دز واکسن دریافت نموده اند، یعنی هتل ها مطابق با سیاست ستاد ملی کرونا، مسافرانی را که دو دز کامل واکسن کرونا تزریق نموده اند، می پذیرند.

حمزه زاده با یادآوری اینکه هتل ها در تعطیلات نوروز نباید افزایش قیمت داشته باشند، اضافه نمود: بعضی هتل ها و مراکز اقامتی در استانهای کم مسافر برای تعطیلات نوروز، تخفیف هایی را در نظر گرفته اند.

منبع: همگردی

به "ظرفیت هتلهای قشم و کیش و استانهای شمالی پیش از آغاز تعطیلات تقریبا تکمیل شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت هتلهای قشم و کیش و استانهای شمالی پیش از آغاز تعطیلات تقریبا تکمیل شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید