ستاره های تکواندو را به کرمان می آوریم، بازگشت پرقدرت مس به لیگ

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، سلمان خواجه حسنی با بیان مطلب فوق به خبرنگاران اضافه کرد: در سال ها قبل و زمانی که خودم به عنوان تکواندوکار در این تیم حضور داشتم، حضور ملی پوشانی چون هادی ساعی، فریبرز عسگری سرمربی فعلی تیم ملی، مجید افلاکی، مهدی بی باک، بهزاد خداداد و … انگیزه خوبی برای تکواندوکاران بومی شد و پیشرفت قابل ملاحظه ای را در تکواندو استان شاهد بودیم. برای پیشرفت باید هزینه کرد، فوتبال چین با صرف هزینه های سنگین ستاره های جهان فوتبال را جذب کرده و پیروز هم بوده، یوونتوس هم با به خدمت دریافت رونالدو به دنبال اهداف خاصی بود. ما نیز با حمایت خوب مدیران باشگاه مس کرمان، به دنبال کاری ماندگار در تکواندو استان هستیم.

ستاره های تکواندو را به کرمان می آوریم، بازگشت پرقدرت مس به لیگ

مربی تیم مس ادامه داد: هدف ما این است که پس از عقد قرارداد، ملی پوشان در کرمان مستقر شوند. البته شاید در شرایط فعلی که با ویروس کرونا روبرو هستیم، چنین اتفاقی نیفتد، ولی ان شالله جذب ملی پوشان برای سالهای آینده ادامه خواهد یافت. از این موضوع هم دو هدف دنبال می کنیم، یکی بازگشت مس پرقدرت به لیگ برتر و دوم تمرین ملی پوشان تکواندو در کرمان و همراه با تکواندوکاران بومی تا از این طریق این نفرات تجربیات خود را در اختیار کرمانی ها قرار دهند. در این مورد هم قصد داریم مانند سایر رشته های ورزشی تحت پوشش باشگاه، امکانات لازم را در اختیار ملی پوشان قرار دهیم

خواجه حسنی در مورد فصل جدید رقابتهای لیگ برتر هم گفت: مسابقات سختی پیش رو داریم، گروهی که ما در آن قرار داریم، خود گروه مرگ است و نمی دانیم چگونه قرعه کشی شد. ما حتی اگر خودمان هم می خواستیم سخت ترین قرعه را برای خود برداریم، چنین تیم هایی انتخاب نمی شدند. اعتراض هم کردیم به جایی نرسید. روز قرعه کشی تیم های اول و دوم را به صورت دستی سیدبندی کردند و قرار شد قرعه سایر تیم ها را سیستم انجام دهد، ولی سیستم خراب شد و بعداً این گروه ها اعلام شد.

وی ادامه داد: نمی دانم چرا باید هرکار راحت و ساده ای را که می توان بدون ایجاد شائبه انجام داد، آنقدر سخت به سرانجام می رسانیم. خیلی راحت می شد بعد از سید بندی تیم های اول و دوم، مس و فتح صدرالبرز را دریک سید و سایر تیم های را نیز در سید دیگر قرار داد تا گروه ها با رعایت عدالت بیشتری قرعه کشی شوند.

مربی تیم مس کرمان در سرانجام با اشاره به شرایط فرزان عاشورزاده گفت: صحبت های خوبی با فرزان داشته ایم و رقم خوبی هم به این ملی پوش کشورمان پیشنهاد داده ایم، ان شالله اگر مسئله ای پیش نیاید امروز این قرارداد را نهایی خواهیم کرد تا پرونده تیم را در فصل جابجایی بسته و وارد لیگ شویم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ستاره های تکواندو را به کرمان می آوریم، بازگشت پرقدرت مس به لیگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره های تکواندو را به کرمان می آوریم، بازگشت پرقدرت مس به لیگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید