خبرنگاران ترامپ: بایدن بازیچه دست چپ رادیکال است

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، تهران- خبرنگاران- رییس جمهوری آمریکا رقیب انتخاباتی اش جو بایدن را آلت دست چپ رادیکال خواند و مدعی شد: دلیلی وجود ندارد که رأی دهندگان ایالت هایی مانند پنسیلوانیا و تگزاس به او رأی بدهند.

خبرنگاران ترامپ: بایدن بازیچه دست چپ رادیکال است

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، دونالد ترامپ بامداد دوشنبه در پیامی توئیتری نوشت: دلیلی وجود ندارد که ایالتی مانند پنسیلوانیا به رادیکال چپ و آلت دستشان جو بایدن، رأی بدهند؛ زیرا آنها مخالف فرکینگ (تزریق پرفشار مواد به حفره های حفاری)، تولید فولاد و همه چیزهایی هستند که پنسیلیوانیا نماد آنهاست. تگزاس و بسیاری از ایالت های دیگر نیز، همینطور هستند.

در حالی که کمتر از یکصد روز دیگر به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سوم نوامبر (13 آبان) باقی است، مبارزات انتخاباتی و حملات نامزدها به یکدیگر شدت گرفته است.

این در حالی است که اغلب نظرسنجی ها از کاهش محبوبیت ترامپ و پیشتازی بایدن خبر می دهند.

نتایج نظرسنجی جدید آسوشیتدپرس و مرکز تحقیقات امور عمومی NORC که روز یکشنبه به وقت محلی انتشار یافت، نشان می دهد که فقط 32 درصد آمریکایی ها از عملکرد ترامپ در مقابل کرونا راضی هستند.

همچنین هشت نفر از هر 10 آمریکایی معتقدند که کشورشان در جهت اشتباه حرکت می کند.

علاوه بر این، نتایج نظرسنجی شبکه سی. ان. ان نیز نشان می دهد که بایدن در ایالت های کلیدی آریزونا، فلوریدا و میشیگان از ترامپ پیش افتاده است.

میشیگان، فلوریدا و آریزونا از جمله ایالت هایی هستند که وی در انتخابات 2016 با رجحان اندکی بر رقیب دموکراتش هیلاری کلینتون پیروز شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ترامپ: بایدن بازیچه دست چپ رادیکال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترامپ: بایدن بازیچه دست چپ رادیکال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید