سرفه زیاد ترامپ را مجبور به خاموش کردن میکروفونش کرد

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، فارس نوشت: در حالی که پزشک کاخ سفید، علائم حیاتی دونالد ترامپ را نرمال دانسته، گزارشی حاکی از آن است که وی در جریان مصاحبه ای علائمی، از جمله سرفه از خود نشان داده است.

سرفه زیاد ترامپ را مجبور به خاموش کردن میکروفونش کرد

روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس گزارش داده که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جریان مصاحبه 30 دقیقه ای پنج شنبه شب خود با شبکه فاکس نیوز یک بار سرفه کرده و ظاهراً در مقطعی دیگر صدای میکروفن خود را در هنگام سرفه ای دیگر قطع کرده است.

به نوشته وبگاه روزنامه دیلی میل، در اولین دقایق این مصاحبه زمانی که ترامپ در حال بحث در مورد مناظرات انتخاباتی بود صدای او کمی خراش برداشت و گلوی خود را صاف کرد. اما ثانیه ای صدای او صامت شد و بعد گفت معذرت می خوام و بار دیگر به صحبت خود ادامه داد.

سپس در دقیقه 19 این مصاحبه ای نیز زمانی که وی در حال انتقاد از رأی گیری پستی در کشورش بود، بار دیگر گلوی خود را صاف کرد و به طور رسا سرفه کرد و بعد به صحبت های خود ادامه داد.

این در حالی است که پزشک کاخ سفید چهارشنبه هفته گذشته گفته بود علائم حیاتی رئیس جمهور آمریکا که به ویروس کرونا مبتلا شده بود باثبات است و در محدوده نرمال واقع شده است.

پزشک کاخ سفید علاوه بر این گفته بود ترامپ ظرف 24 ساعت گذشته هیچ علامت کرونا نداشته است. او گفت که ترامپ ظرف چهار روز گذشته تب نداشته و در بدن او سطوح قابل شناسایی پادتن مربوط به ویروس کرونا تولید شده است.

وی علاوه بر این گفت که ترامپ برای تنفس از دستگاه تنفس مصنوعی استفاده نکرده و نیازی به استفاده از این دستگاه هم نبوده است.

پزشک ترامپ همچنین بامداد جمعه گفت که او دوره درمان بیماری کووید-19 را تکمیل کرده و انتظار می رود از روز شنبه بتواند مراودات عمومی اش را از سر بگیرد.

سین کانلی، پزشک ترامپ در بیانیه ای گفت: شنبه دهمین روزی است که ترامپ تشخیص [ابتلا به بیماری کووید-19] گرفته است. بر اساس ملاک های تشخیصی پیشرفته ای که تیم ما به کار گرفته اند من کاملاً پیش بینی می کنم که از سرگیری مراودات عمومی توسط رئیس جمهور از آن روز ایمن خواهد بود.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "سرفه زیاد ترامپ را مجبور به خاموش کردن میکروفونش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرفه زیاد ترامپ را مجبور به خاموش کردن میکروفونش کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید