پیروانی: فدراسیونِ بدهکار برای تیم امید مربی خارجی می آورد، اما به ما اجازه نمی دهد، لیگ ایران لیگ سرمایه داری است!

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از فدراسیون فوتبال گفت: خواهش من این است که نام لیگ برتر ایران را عوض کنند و لیگ سرمایه داری بگذارند.

پیروانی: فدراسیونِ بدهکار برای تیم امید مربی خارجی می آورد، اما به ما اجازه نمی دهد، لیگ ایران لیگ سرمایه داری است!

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، افشین پیروانی در مورد قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی پرسپولیس با الهلال در این مرحله گفت: در یک بازی سخت مقابل استقلال تاجیکستان در شرایط سخت و روی چمن مصنوعی توانستیم نتیجه خوبی به دست بیاوریم و به مرحله بعد صعود کنیم. جا دارد به کادرفنی، بازیکنان، باشگاه و هواداران تبریک بگویم. امروز هم قرعه کشی انجام شد و برای ما فرقی نمی کرد با چه تیمی بازی کنیم. فینالیست فصل گذشته هستیم و مقابل هر تیمی قرار بگیریم کار سخت است. تیم ها قوی هستند که به این مرحله رسیدند. تمام تلاش مان را می کنیم تا برترین نمایش را داشته باشیم.

وی در مورد گلایه اش از عدم جذب بازیکن خارجی و جلوگیری کردن فدراسیون از این موضوع شرح داد: تیم حریف پر ستاره است و در تیم ما هم همه ستاره هستند. سال گذشته قانونی گذاشتند که همه از آن تبعیت کردیم، ولی امسال به یک باره آمدند و به تیم هایی که پول دارند گفتند می توانند بازیکن خارجی بگیرند. دیدیم که مربی و بازیکن خارجی هم آوردند. در این مورد در حق تیم ما اجحاف شده است. خواهش من این است که نام لیگ ایران را عوض کنند و بگذارند لیگ سرمایه داری! پرسپولیس با این همه هوادار چطور نمی تواند بازیکن خارجی جذب کند؟ بحث شان آبروداری و پرونده در فیفا بود، اما سوال من این است آقایانی که این تصمیم را گرفتید؛ مگر فدراسیون فوتبال الان به ویلموتس بدهکار نیست و پرنده ندارد؟ آنجا چطور آبرو کسی نرفته است؟ چطور خودشان برای تیم ملی بزرگسالان سرمربی خارجی آورده اند و برای تیم امید هم قرار است مربی خارجی بیاورند؟

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: می توانستیم با تمام قدرت به مسابقات برویم. گل محمدی گفت که حداقل اجازه بدهند ما یک بازیکن خارجی جذب کنیم ولی این کار را هم نکردند. فدراسیون گذشته که نتوانست از حق میزبانی ما دفاع کندما دو سال است بدون میزبانی به مسابقات می رویم. الان هم رقابت یکسان نیست. تیم هایی که پول دارند خوب بازیکن می گیرند. شما تیم های صنعتی را نگاه کنید.

پیروانی که با اخبار ورزشی شبکه سه سیما صحبت می کرد، در مورد برنامه ریزی پرسپولیس برای حضور در مرحله بعد لیگ قهرمانان گفت: با برنامه ریزی خوبی که شده ما نه در بازی با استقلال تاجیکستان با بازی رسمی به مصاف حریف رفتیم و نه در بازی با الهلال به دیدار این تیم می رویم. کادرفنی نسبت به شرایطی که دارد در پی دو، سه بازی تدارکاتی خوب با تیم های لیگ برتری است. امیدوارم از حق فوتبالی مان دفاع کنیم و به نتیجه خوبی برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیروانی: فدراسیونِ بدهکار برای تیم امید مربی خارجی می آورد، اما به ما اجازه نمی دهد، لیگ ایران لیگ سرمایه داری است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: فدراسیونِ بدهکار برای تیم امید مربی خارجی می آورد، اما به ما اجازه نمی دهد، لیگ ایران لیگ سرمایه داری است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید