بین رفتن به استقلال و آن جهان، مردن را انتخاب می&zwnjکنم!

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، با شیث رضایی مدافع سابق پرسپولیس در مورد شرایط این روز های این تیم قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا و همچنین جدایی ستاره های این تیم و لغو بازی با نساجی گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

بین رفتن به استقلال و آن جهان، مردن را انتخاب می&zwnjکنم!

شرایط پرسپولیس را قبل از بازی فینال چطور می بینی؟

به نظرم تیم ما اوضاع خوبی دارد، در بازی های لیگ هم به نسبت نتایج خوبی گرفته و مسئله ای از این بابت وجود ندارد. البته واقعیت این است که عمده تمرکز بچه ها و کادر فنی روی فینال آسیاست که به نظرم کاملاً طبیعی است. اهمیت این ملاقات برای فوتبال ما بسیار زیاد است و امیدوارم پرسپولیس دست پر از قطر برگردد.

بازی با نساجی لغو و این موضوع باعث اعتراض برخی ها شد؛ نظر شما چیست؟

قبلاً از این اتفاقات برای سایر تیم ها هم رخ داد و کسی اعتراض نکرد. نمی دانم دلیل این همه اعتراض چیست. پرسپولیس نماینده ایران است و اگر افتخاری به دست بیاید برای کل فوتبال ما خواهد بود. چه اشکالی دارد که یک بازی را لغو کردند. به نظرم لغو بازی با نساجی کار درستی بود، چون با توجه به سختگیری های قطر تیم باید در سلامت کامل به آنجا برود. با قهرمانی پرسپولیس خیلی ها راضی خواهند شد هر چند فکر کنم 30 درصد مردم ایران هم ناراحت می شوند و آن ها دوست دارند پرسپولیس در بازی فینال شکست بخورد.

یادم می آید موقع جدایی شجاع استوری گذاشتی و حق را به او دادی؛ دلیل خاصی داشت؟

ببینید هر بازیکنی حق دارد برای آینده فوتبالی اش تصمیم بگیرد. من چند بار با شجاع حرف زدم؛ او گفت باشگاه جوابش را نمی دهد و چند بار به شخصیتش توهین شده است. شجاع می گفت همواره اولین نفر برای تمدید به باشگاه می رفت، ولی وقتی دید کسی تمایلی به ماندن او ندارد تصمیم به جدایی گرفت که به نظرم راست می گفت و حق داشت این تصمیم را بگیرد.

و البته بعد از توهین رسول پناه به مازندرانی ها حسابی عصبانی شدی!

بله باید هم می شدم. من با افتخار مازنی هستم و روی مردم استانم تعصب دارم. رسول پناه به هیچ عنوان حق نداشت توهین کند و کار بسیار زشتی انجام داد. مردم مازندران انسان های شریفی هستند و شما می بینید در همه تیم های لیگ رجحان چند بازیکن مازنی حضور دارند. آدم ها نباید به همین راحتی به خودشان اجازه دهند به بقیه توهین نمایند. من واقعاً از آن حرف ها ناراحت شدم و واکنش نشان دادم.

محمد نادری از پرسپولیس به تیم رقیب رفت. شما در زمان فوتبالت از استقلال پیشنهاد داشتی؟

من کاری به این بازیکنان ندارم، آن ها هر تصمیمی که بخواهند می گیرند و به خودشان مربوط است. عشق پرسپولیس در من ابدی است من حتی اسم و لوگوی پرسپولیس را روی تنم تتو کردم و این موضوع تا ابد با من خواهد ماند. من دو بار در زمان فوتبالم از استقلال پیشنهاد داشتم و هر دو بار جواب منفی دادم. یادم می آید استقلال صدرنشین بود، ولی من گفتم نمی آیم و به تیم ته جدولی مس کرمان رفتم و این تیم را ترجیح دادم. سال ها قبل گفتم باز هم می گویم بین رفتن به استقلال و رفتن به آن جهان من مردن را انتخاب می کنم و اگر باز هم به آن موقع برگردم همان تصمیمات را می گیرم و به استقلال نمی روم. هر کاری هم کردم دلی و به خاطر عشق به پرسپولیس بود. به نظرم آدم عشقش را هیچ وقت به پول نمی فروشد.

منبع:خبرورزشی

منبع: فرارو

به "بین رفتن به استقلال و آن جهان، مردن را انتخاب می&zwnjکنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بین رفتن به استقلال و آن جهان، مردن را انتخاب می&zwnjکنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید