مهلت ثبت نام برای دریافت وام یک میلیونی ، زمان واریز وام

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی گفت: ثبت نام برای دریافت وام یک میلیون تومانی کرونایی تا 10 خرداد ادامه دارد.

مهلت ثبت نام برای دریافت وام یک میلیونی ، زمان واریز وام

به گزارش گردش 360 به دور دنیا به نقل از فارس، حسین میرزایی در مورد آخرین خبرها از وام یک میلیون تومانی یارانه بگیران که برای دوران کرونا پرداخت می شود، گفت: برای دریافت این وام تا 10 خردادماه فرصت است و متقاضیان یارانه بگیر می توانند با سیم کارت تلفن همراه که به نام سرپرست باشد، کد ملی سرپرست را به سرشماره 6369 ارسال کنند.

وی اضافه نمود: یک موعد از پرداخت وام یک میلیون تومانی به سرپرستان خانوار یارانه بگیر باقی مانده است که در 22 خرداد 99 این وام یک میلیونی به حساب سرپرستان متقاضی واریز می شود.

سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی گفت: تا به امروز 20 میلیون و 184 هزار و 368 سرپرست خانوار تسهیلات یک میلیون تومانی یارانه ای گرفته اند و بقیه مانده اند که البته یکسری از این افراد تمایلی به دریافت وام ندارند و برخی نیز تقاضای خود را با ارسال کد ملی به سرشماره یاد شده اعلام کردند.

وی گفت: برخی نیز کد ملی خود را اشتباه وارد کرده یا با سیم کارت دیگری فرستاده اند که اینها قبول نیست و برخی نیز در پیامک خود نوشته اند من متقاضی وام هستم که بارها اعلام کردیم فقط 10 رقم شماره ملی سرپرست یارانه بگیر را با سیم کارتی که به نام او باشد به سرشماره 6369 ارسال کنند.

میرزایی تأکید کرد: باقی مانده وام یک میلیونی یارانه ای در 22 خرداد به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

منبع: همشهری آنلاین

به "مهلت ثبت نام برای دریافت وام یک میلیونی ، زمان واریز وام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام برای دریافت وام یک میلیونی ، زمان واریز وام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید