شورای نگهبان از مجلس برای آنالیز لایحه حذف 4 صفر مهلت گرفت

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، شورای نگهبان در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی برای آنالیز لایحه حذف 4 صفر از پول ملی درخواست مهلت 10 روزه نموده است.

شورای نگهبان از مجلس برای آنالیز لایحه حذف 4 صفر مهلت گرفت

به گزارش گروه سیاسی گردش 360 به دور دنیا، شورای نگهبان در نامه ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، نظر این شورا را درباره بعضی طرح ها و لوایح اظهار داشت.

بر این اساس، شورای نگهبان برای لایحه اصلاح ماده یک قانون پولی و بانکی کشور، لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداریها و دهیاری ها، لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری - صنعتی سرخس - دوغارون و مازندران، طرح ساماندهی صنعت خودرو، طرح معین تکلیف کارشناسان بیمه کشاورزی، لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان، لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی، طرح ساماندهی کارکنان قراردادی دانشگاه پیغام نور، لایحه موافقتنامه سرویس های هوایی دوجانبه بین دولت ج.ا.ا و دولت کشور کویت، لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به موافقتنامه حمل و نقل بین المللی مواد غذایی فسادپذیر و تجهیزات خاص کاربردی برای اینگونه جابجایی ها و لایحه موافقتنامه بین دولت ج.ا.ا و دولت ج. هند به منظور اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالیاتی در خصوص مالیاتهای بر درآمد به انضمام سند الحاقی درخواست استمهال (درخواست فرصت بیشتر برای رسیدگی) کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شورای نگهبان از مجلس برای آنالیز لایحه حذف 4 صفر مهلت گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای نگهبان از مجلس برای آنالیز لایحه حذف 4 صفر مهلت گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید