رمانی درباره سوگواری و امیدواری برای نوجوانان منتشر شد

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، تهران (پانا) - یک کتاب داستان تازه با موضوع پذیرش مرگ، سوگ و کشف نشانه های روشن امید در دل تاریکی های زندگی برای بچه ها و نوجوانان راهی بازار نشر شد.

رمانی درباره سوگواری و امیدواری برای نوجوانان منتشر شد

به گزارش روابط عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان فرزانه رحمانی، نویسنده این اثر درباره کتاب مادرم زاغچه گفت: این کتاب به منظور آشنایی بچه ها و نوجوانان با موضوعاتی چون ارزش های زندگی، اهمیت خانواده و مشاوره و درک آنان از فقدان برای گروه سنی 12 سال به بالا منتشر تألیف و منتشر شده است.

در بخشی از رمان مادرم زاغچه می خوانیم:

درست نمی دانم چند دقیقه از ساعت 6 صبح روز بیست و سوم اردیبهشت گذشته است که مامان برخلاف همواره بدون اینکه در بزند وارد اتاق می گردد، پرده حریر بنفش را کنار می زند، می رود داخل بالکن و خودش را پرت می نماید پایین. کاری که شک ندارم نه تنها در بین اهالی آپارتمان، که در تمام فامیل، هیچ کسی انتظارش را ندارد. دست کم من هرگز فکر نمی کردم در صبح یک روز زیبای بهاری وقتی ترانه مورد علاقه ام را زیر لب می خوانم و دست ها و پاهایم را آرام تکان می دهم مامانم را از دست بدهم...

کاندید هفدهمین جایزه کتاب کانون پرورش فکری کودک و نوجوان با کتاب این نامه برای شماست؟؛ راه یافته به لیست لاک پشت پرنده و دریافت چهار لاک پشت برای کتاب این نامه برای شماست؟؛ راه یافته به لیست لاک پشت پرنده و دریافت چهار لاک پشت برای کتاب لووتا کجایی؟؛ راه یافته به لیست لاک پشت پرنده و دریافت پنج لاک پشت برای کتاب من نبودم؛ راه یافته به لیست لاک پشت پرنده و دریافت چهار لاک پشت برای کتاب مهمان های وقت خواب و برگزیده جشنواره ملی قصه گویی در بخش مقاله از جمله افتخارات این عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان است.

انتشارات فاطمی (کتاب های طوطی)، مادرم زاغچه را در 164 صفحه، با شمارگان 1500 نسخه و قیمت 59 هزار تومان منتشر نموده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "رمانی درباره سوگواری و امیدواری برای نوجوانان منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمانی درباره سوگواری و امیدواری برای نوجوانان منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید