راه 125 روستا در این استان بسته شد

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، خبرنگاران : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: برف راه 125 روستا را در استان بست.

راه 125 روستا در این استان بسته شد

به گزارش گردش 360 به دور دنیا به نقل از فارس ،اروجعلی علیزاده امروز گفت: با بارش تداوم دار برف از دیشب بیشترین ارتفاع برف در اهر با 40 سانتیمتر گزارش شده و همچنین نزدیک به این ارتفاع برف نیز در گردنه پیغام مرند ثبت شده است.

وی اضافه نمود: با وجود بارش شدید برف طی ساعات گذشته با همت کارکنان راهداری استان، تمام راه های اصلی و فرعی باز بوده و تردد در آنها با لحاظ موارد ایمنی و احتیاطی امکان پذیر است.

برف راه 125 روستا را در آذربایجان شرقی بست

وی با اشاره راه های روستایی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به بارش های یاد شده راه 125 روستا در شهرستان های اهر، کلیبر، بستان آباد، هریس، چاراویماق و هشترود فعلا بسته است.

علیزاده ضمن یادآوری کوشش اکیپ های راهداری برای باز کردن راستا روستایی که راهشان مسدود می باشد اضافه نمود: اگر برف مجال و فرصتی برای نباریدن به ما دهد تا سرانجام امروز شاهد بازگشایی راستا تمام این روستاها خواهیم بود که در صورت ادامه دار بودن برف برای ساکنان روستاها جایی نگرانی وجود ندارد چرا که اکیپ های راهداری همچنان به بازگشایی راستاهایشان ادامه خواهند داد.

این مقام مسئول در حوزه حمل و نقل جاده ای گریزی هم به راستا تازه باز شده سهند- تبریز زد و تاکید نمود: صبح طی بازدیدی از این آزد راه نسبت به بازبوده این راستا و صورت دریافت تردد در آن اطمینان حاصل شد و برف روبی و نمک پاشی در آن نیز برای سهولت عبور و مرور ادامه دارد.

وی خبر از فعالیت 400 دستگاه خودروی سنگین راهداری با یک هزار و 100 نفر پرسنل در سطح جاده های آذربایجان شرقی داد و تاکید نمود: این اکیپ ها در 70راهدارخانه ثابت و سیار استان در طول زمستان مستقر بود و به محض بارش برف های زمستانی اقدام به بازگشایی و برف روبی می نمایند.

منبع: اقتصادنیوز

به "راه 125 روستا در این استان بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه 125 روستا در این استان بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید