دیاباته از استقلال جدا شد؟

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، باشگاه استقلال این روز ها حال و روز خوبی ندارد. یکی از دغدغه های اصلی هواداران استقلال در این روز ها ماندن دیاباته و میلیچ است.

دیاباته از استقلال جدا شد؟

با این حال ظاهرا جدایی دیاباته از استقلال عملا قطعی شده چراکه در دوره مدیریت سعادتمند نسبت به ماندن این دو بازیکن بی توجهی اجرا شده است. دیاباته طی نامه ای رسمی در تاریخ 15 شهریور، 30 شهریور را به عنوان مهلت نهایی جهت پرداخت مطالباتش اعلام کرده بود که این امر با بی توجهی سعادتمند همراه شده است.

از 105 هزار دلاری که باید در سه ماه اخیر به دیاباته طبق قرارداد فصل جدیدش پرداخت می شد، تنها 10 هزار دلار به او پرداخت شده است و تقریبا دو هفته هم از مهلت نهایی پرداخت مطالبات این بازیکن هم گذشته است.

از طرفی حدود تنها یک چهارم از کل مطالبات دیاباته تا به امروز به او پرداخت شده است و در نتیجه این بازیکن براحتی می تواند به صورت یک طرفه قراردادش را با استقلال فسخ کند.

در خصوص میلیچ هم با ماجرای مشابهی روبه رو هستیم. میلیچ تا 22 مهر به باشگاه فرصت داده تا مطالباتش پرداخت شود. چیزی حدود 180 هزار دلار از مطالبات او هم باقی مانده است و با توجه به حجم بدهی های خارجی باشگاه استقلال، بعید است آبی ها بتوانند پول او را تهیه و پرداخت کنند.

تعیین نیست احمد سعادتمند مدیرعامل وقت آبی ها که بار ها گفته بود نمی گذارد حتی یک آجر از این باشگاه کم شود، چرا نسبت به مهلت نهایی دیاباته بی توجه بوده و حالا مدیران فعلی استقلال باید چه کاری انجام دهند تا دیاباته در این تیم بماند؟ ظاهرا داستان دیاباته و استقلال به سرانجام خود رسیده و این مهاجم ارزشمند فصل آینده در جمع آبی پوشان پایتخت نخواهد بود.

منبع: فرارو

به "دیاباته از استقلال جدا شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیاباته از استقلال جدا شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید