دوربین امنیتی که با هر بار شارژ 6 ماه کار می نماید

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، یک شرکت تجاری از فراوری دوربینی امنیتی به نام پرو 4 خبر داده که با یک بار شارژ به مدت 6 ماه قابل استفاده است. دوربین یادشده به طور مستقیم به شبکه وای فای متصل می گردد.

دوربین امنیتی که با هر بار شارژ 6 ماه کار می نماید

شرکت آرلو دو دوربین امنیتی بی سیم جدید عرضه نموده که یکی پرو 4 نام دارد و قادر به ضبط تصاویر فوق دقیق با فناوری اچ دی آر و با عمق میدانی 160 درجه است. این دوربین 200 دلار قیمت دارد.

دوربین دیگر به نام الترا 2 نیز می تواند تصاویر دقیقی با استفاده از فناوری اچ دی آر ضبط کند. عمق میدانی این دوربین 180 درجه است. این دوربین به طور اتوماتیک بر روی سوژه ها متمرکز شده و آنها را تعقیب می نماید. این دوربین 300 دلار قیمت دارد.

هر دو دوربین از قابلیت ضبط تصاویر رنگی در شب و دید در شب برخوردارند و یک کانال صوتی دو طرفه نیز برای آنها در نظر گرفته شده تا بتوان با استفاده از آنها با هر کسی ارتباط صوتی برقرار کرد. آژیر هوشمند این دوربین ها نیز به صورت اتوماتیک و به شیوه کنترل از راه دور به صدا درمی آید.

هر دو دوربین با یک بار شارژ تا شش ماه قابل استفاده هستند و با دستیارهای صوتی الکسای آمازون، گوگل اسیستنت و غیره سازگاری دارند. این دوربین ها را می توان به دیگر سیستم های هوشمند خانگی نیز متصل کرد.،مهر

منبع: ایران آنلاین

به "دوربین امنیتی که با هر بار شارژ 6 ماه کار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوربین امنیتی که با هر بار شارژ 6 ماه کار می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید