درخواست دختر شمشیرباز از فدراسیون: تا بازیهای آسیایی، فخری و قربانی سرپرست ما باشند

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، دختر شمشیرباز ایران گفت: از فدراسیون این درخواست را دارم که تا بازی های آسیایی با نظارت و سرپرستی فخری و قربانی تمرین کنیم.

درخواست دختر شمشیرباز از فدراسیون: تا بازیهای آسیایی، فخری و قربانی سرپرست ما باشند

پریماه برزگر تبادل نظر با گردش 360 به دور دنیا درباره برنامه تیم ملی سابر زنان برای حضور در رقابت های پیش رو اعلام کرد: به غیر از پنج، شش ماه اول شیوع ویروس کرونا که تمام فعالیت های ورزشی تعطیل شده بود، تمرینات خود را به طور منظم انجام دادم. با وجود اینکه ساکن کرج هستم اما به طور مرتب به آموزشگاه ملی المپیک می روم و تمرین می کنم. قرار بر این بود از اول شهریور اردو باشد اما با افزایش مجدد شیوع کرونا، اردو لغو شد و قرار است در اولین فرصت برگزار گردد. به ما به این شکل منتقل شد که تمرینات با سرپرستی آقای قربانی باشد اما حالا اینکه فدراسیون در نهایت چه تصمیمی می گیرد را اطلاع ندارم.

او ادامه داد: ما رویدادهای مهمی چون کشورهای اسلامی، قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی را پیش رو داریم و من و بقیه هم تیمی هایم می خواهیم که مرتب تمرین کنیم و در این رویدادها نتیجه بگیریم نه اینکه صرفا شرکت نماینده باشیم. می خواهیم واقعا تمرکزمان را بگذاریم تا مدال کسب کنیم و چشم اندازی هم به گرفتن سهمیه المپیک پاریس داشته باشیم.

برزگر با اشاره به حمایت فدراسیون از تیم زنان تاکید نمود: فدراسیون در این چندین سال به بانوان یاری نموده و آقای باقرزاده همواره از تیم بانوان حمایت نموده است که شخصا از او تشکر می کنم اما این درخواست را هم دارم که اجازه بدهد این فرایند ادامه داشته باشد و حداقل تا بازی های آسیایی با سرپرستی آقای فخری و قربانی باشیم. این تنها نظر من نیست و بقیه ملی پوشان هم چنین درخواستی دارند.

ملی پوش شمشیربازی سابر زنان ایران در پاسخ به این پرسش که در تمرینات پیشرفتی احساس نموده اند که اکنون این درخواست را از فدراسیون دارند، توضیح داد: من روز به روز پیشرفت خودم را می بینم و واقعا راضی هستم آن هم در شرایطی که هنوز اردو آغاز نشده و تمرینات انفرادی بوده است. البته همه مربیان که تا به امروز بوده اند زحمت کشیده اند و واقعا قدردانشان هستم اما در این مقطع با توجه به دانشی که کشورهای صاحب نام مانند کره جنوبی، چین و ژاپن دارند، سرپرستی فنی آقای فخری و قربانی می توانند به ما یاری نمایند و خودتان هم شاهد پیشرفت تیم مردان در این سالها بوده اید. من به اسم عضو کوچکی از خانواده شمشیربازی می گویم که تنها درخواست ما این است. فدراسیون همواره ما را حمایت نموده و کم نگذاشته است، امیدوارم همچنان هم این حمایت و توجه ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "درخواست دختر شمشیرباز از فدراسیون: تا بازیهای آسیایی، فخری و قربانی سرپرست ما باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دختر شمشیرباز از فدراسیون: تا بازیهای آسیایی، فخری و قربانی سرپرست ما باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید