خلیل زاده: پیشنهادی ندارم و همه دروغ است

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فعلا در پرسپولیس هستم و هیچ پیشنهادی ندارم.

خلیل زاده: پیشنهادی ندارم و همه دروغ است

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، شجاع خلیل زاده در خصوص آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران پس از چند ماه تعطیلی گفت: من از فدراسیون فوتبال تشکر می کنم که بازی ها را برگزار می نماید. کار و رشته ما فوتبال است و دلتنگ آن هستیم. ان شاالله سال جاری با بازی های خوب قهرمان شویم.

وی در خصوص دلیل حضورش در فدراسیون فوتبال بیان کرد: کار شخصی داشتم و همه چیز را نمی توانم شرح دهم!

مدافع پرسپولیس در خصوص اینکه در کمیته انضباطی حاضر شده، توضیح داد: مگر کمیته انضباطی چه اشکالی دارد!؟ پرونده ای نداشتم، هفته ای دو سه بار می آیم و سر می زنم. دلمان تنگ می گردد. خدا را شکر صحبت از محرومیت و جریمه نیست. پرونده ای مربوط به قبل بوده که آمدیم و در خصوص آن صحبت کردیم.

خلیل زاده در خصوص اینکه آیا در فصل آینده در پرسپولیس می ماند و اینکه گفته می گردد پیشنهاداتی از فوتبال قطر به خصوص تیم السد دارد، گفت: فعلا اینجا هستم و ان شاالله فصل تمام گردد و قهرمان شویم بعد تصمیم می گیریم. من پیشنهادی ندارم و همه دروغ است! از هیچ جا پیشنهاد ندارم. فعلا در پرسپولیس هستم با جان و دل بازی می کنم.

  • شکایت های سریالی از مالک تراکتور | پرسپولیس هم بعد از فدراسیون دست به کار شد

وی در خصوص اینکه زنوزی مالک باشگاه تراکتور معتقد است همه دوست دارند پرسپولیس قهرمان گردد، گفت: هر کسی نظر شخصی خودش را می دهد. مردم همه چیز را بهتر می دانند. هر کسی بهتر است در خصوص تیم خودش صحبت کند. آیا ما در خصوص تیم های دیگر صحبت می کنیم؟ ما 40-50 میلیون طرفدار داریم و آنها همه چیز را بهتر می دانند.

  • رجحان پرسپولیس در بازی محبت آمیز مقابل شهر خودرو

مدافع پرسپولیس در مود بازی روز گذشته پرسپولیس مقابل شهر خودروی مشهد گفت: بازی خوبی بود. شهر خودرو تیم خوبی است. برای بازی اول مقابل پیکان که بازی حساسی است، آماده شده ایم. امیدوارم در آن بازی، بازی خوبی انجام دهیم، بازی هایمان خیلی حساس است ، نباید خودمان را از قبل قهرمان بدانیم. امیدوارم در اولین بازی قدم مان را خوب برداریم و برای قهرمانی حرکت کنیم.

  • اسکوچیچ: من مربی شرایط سخت هستم

خلیل زاده در خصوص اینکه نامش برای دعوت به تیم ملی توسط دراگان اسکوچیچ این روزها زیاد مطرح شده، بیان کرد: کسی با من در خصوص تیم ملی صحبت نکرده است. 4 سال است نام من برای تیم ملی مطرح است اما مگر به تیم ملی رفته ام؟

وی در خصوص اینکه فکر می نماید چرا به تیم ملی دعوت نمی گردد، گفت: این نظر سرمربی تیم است و ما به آن احترام می گذاریم. هر کسی نظر خاص خودش را دارد، ممکن است یکی از قیافه من خوشش نیاید طبیعتا همین است. هر مربی یک بازیکن را دوست دارد شاید اصلا از بازی من خوششان نمی آید و شاید مسائلی داشته باشم. هر تصمیمی می گیرند امیدوارم تیم ملی پیروز باشد و تیم به جام جهانی برود. من برای اسکوچیچ آرزوی پیروزیت می کنم.

مدافع پرسپولیس در خصوص اینکه آیا با کریم باقری برای حضور در تیم ملی صحبتی داشته، بیان کرد: نه تا به حال هیچ صحبتی نکرده ایم. کریم باقری تا به حال با هیچ بازیکنی برای تیم ملی صحبت نکرده است. او شرایط خاص خودش را دارد. امیدوارم آقا کریم در تیم ملی پیروز باشد. اگر تیم ملی به جام جهانی برود فوتبال ما پیروز می گردد.

خلیل زاده در خصوص اینکه آیا مصدومیت چند بازیکن پرسپولیس و استقلال در تمرینات نگران کننده نیست، گفت: این طبیعی است بعد از سه ماه تعطیلی فوتبال مسائلی برای بدن ایجاد گردد. عصب ها و عضلات هماهنگ نیستند و بازیکنان مصدوم می شوند. برای رضا آذری، مرتضی تبریزی و محمد انصاری آرزوی سلامتی می کنم، همه دوستان و رفیقان ما هستند امیدوارم قوی باشند و محکم برگردند. ما با همه دوست هستیم، با تیم استقلال رقیب هستیم و کری هایی وجود دارد اما همه دوستان ما هستند و همواره برای رقیب مان آرزوی سلامتی می کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا بازی بدون حضور تماشاگر سخت نیست، گفت: واقعا سخت است، خدا را شکر گردش 360 به دور دنیا نیستند (با خنده)! امیدوارم گردش 360 به دور دنیا و طرفداران هم بیایند و همه از فوتبال لذت ببرند، شادی مردم در حال حاضر فوتبال است و امیدوارم همه به استادیوم ها بیایند و از بازی ها لذت ببرند.

مدافع پرسپولیس در خصوص شرایط اقتصادی پرسپولیس با توجه به پرداختی هایی که اخیرا اجرا شده، گفت: مسائل در همه باشگاه ها وجود دارد. ان شالله این مسائل هر چه زودتر رفع گردد. ما آرزوی مان این است همه چیز این فوتبال خوب باشد و بازیکنی که قرارداد می بندد تا آخر پولش را بگیرد چون خانواده دارد و امیدوارم پرداختی ها هر چه زودتر انجام گردد و مسائل رفع گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "خلیل زاده: پیشنهادی ندارم و همه دروغ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: پیشنهادی ندارم و همه دروغ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید