ترامپ: انتخابات اخیر فاسدترین انتخابات تاریخ آمریکا بود

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، رئیس جمهور آمریکا ساعاتی بعد از اعلام موافقت خود با آغاز فرایند انتقال قدرت به جو بایدن، در پیامی توییتری انتخابات اخیر ریاست جمهوری را فاسدترین انتخابات تاریخ این کشور خواند و شکست در آن را نپذیرفت.

ترامپ: انتخابات اخیر فاسدترین انتخابات تاریخ آمریکا بود

به گزارش گروه بین الملل گردش 360 به دور دنیا، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بار دیگر انتخابات اخیر ریاست جمهوری این کشور را فاسد خواند و گفت، هرگز نتایج برآمده از آرای تقلبی و نرم افزار دومینیون را تایید نخواهد کرد.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که طی روز های گذشته حتی از سوی قانونگذاران هم حزبی جمهوری خواه خود برای شروع فرایند انتقال قدرت بعد از انتخابات ریاست جمهوری اخیر تحت فشار قرار داشت، بامداد امروز سه شنبه از موافقت خود با شروع این فرایند خبر داد.

به گزارش رسانه های آمریکایی سازمان خدمات عمومی آمریکا به جو بایدن خبر داده که آماده پیشبرد فرایند انتقال قدرت است. این سازمان در نامه به تیم بایدن گفت، به نظر می رسد که او در انتخابات برنده شده است و می تواند فرایند انتقال قدرت را شروع کند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که تا کنون از اذعان به شکست در انتخابات خودداری کرده، هم در در دو پیام توییتری ابتدا، شروع فرایند انتقال قدرت را تأیید کرد و سپس انتخابات اخیر ریاست جمهوری را فاسد ترین انتخابات تاریخ سیاسی آمریکا خواند.

او در توییت اول نوشت: می خواهم از امیلی مورفی، رئیس سازمان خدمات عمومی به خاطر فداکاری سرسختانه و وفاداری اش به کشورمان تشکر کنم. او مورد آزار، تهدید و سوءاستفاده قرار گرفته است و من نمی خواهم شاهد وقوع این اتفاقات برای او، خانواده اش و کارکنان سازمان خدمات عمومی باشم. پفراینده ما با قدرت ادامه دارد و ما این مبارزه خوب را ادامه می دهیم و معتقدم که پیروز می شویم. با وجود این، من در راستای منافع کشورم، توصیه کرده ام که امیلی و تیم او کار های لازم در خصوص پروتکل های اولیه را انجام دهند و به تیم خودم هم گفته ام همین کار را انجام دهند.

رئیس جمهور آمریکا در توییت دومش نوشت: آنچه که به سازمان خدمات عمومی اجازه داده شده انجام دهد، کار مقدماتی با دموکرات هاست و این موضوع باید با ادامه پیگیری موارد مختلف ما (شکایت های حقوقی ما از تقلب و تخلف در انتخابات) انجام می شود، انتخاباتی که به عنوان فاسدترین انتخابات در تاریخ سیاسی آمریکا ثبت خواهد شد؟ ما داریم با بیشترین سرعت پیش می رویم. هرگز (نتایج برآمده از) آرای تقلبی و دومینیون را تایید نخواهیم کرد.

حمله لفظی دوباره ترامپ به انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا و اشاره او به نرم افزار دومینیون در حالی صورت گرفت که پیش از این سیدنی پاول یکی از اعضای تیم وکلای رئیس جمهور آمریکا گفته بود، افشاگرهایی وجود دارند که می گویند نرم افزار رأی گیری شرکت دومینیون، میلیون ها رأی ترامپ را حذف کرده است.

این ادعا در حالی مطرح شد که سازمان امنیت زیرساخت و فضای سایبری وزارت امنیت داخلی آمریکا ادعا ها علیه این نرم افزار را رد و نقایصی که در آن رخ داده را ناشی از خطای انسانی توصیف کرد.

این سازمان همچنین گفت، هیچ شواهدی از حذف یا گم شدن یا تغییر آرای انتخاباتی توسط این نرم افزار وجود ندارد

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترامپ: انتخابات اخیر فاسدترین انتخابات تاریخ آمریکا بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: انتخابات اخیر فاسدترین انتخابات تاریخ آمریکا بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید