ترابی: الآن برای ما مهمترین موضوع بازی با پیکان است، نبود یک بازیکن اصلاً در پرسپولیس به چشم نمی آید

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس مهمترین موضوع برای این تیم در مقطع کنونی را بازی با پیکان دانست.

ترابی: الآن برای ما مهمترین موضوع بازی با پیکان است، نبود یک بازیکن اصلاً در پرسپولیس به چشم نمی آید

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، مهدی ترابی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره آخرین شرایط خود پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت جزئی اش گفت: خدا را شکر که شرایط خیلی خوبی دارم، البته از محل مصدومیت جزئی که داشتم MRI گرفتم تا خیالم راحت گردد. یکی دو روز به صورت اختصاصی تمرین کردم و از روز گذشته هم در تمرینات گروهی حاضر شدم و از فردا بدون مشکل با تیم تمرین خواهم کرد.

بازیکن شماره 9 پرسپولیس درباره شرایط تیمش در آستانه آغاز مجدد لیگ برتر اضافه نمود: شرایط تیم خوشبختانه خوب است، با تمریناتی که در روزهای گذشته انجام دادیم به آمادگی خیلی خوبی رسیدیم، فقط به دلیل تعطیلی بازی ها از شرایط مسابقه دور بودیم که با انجام چهار بازی محبت آمیز این شرایط خیلی بهتر شده است. الآن برای ما مهمترین موضوع بازی اول با پیکان است و امیدوارم در این بازی عملکرد خیلی خوبی داشته باشیم. یک برد روحیه بخش در این بازی می تواند شرایط ما را از اینی که هست خیلی بهتر کند.

وی که در بازی برابر پیکان به دلیل محرومیت غایب است درباره این موضوع که آیا غیبتش به فرایند خوب پرسپولیس لطمه می زند؟، ادامه داد: من این موضوع را قبول ندارم. در پرسپولیس آن قدر بازیکن خوب و آماده وجود دارد که بود و نبود یک بازیکن اصلاً به چشم نمی آید. مطمئنم روز یکشنبه شاهد بهترین عملکرد از سوی بازیکنان پرسپولیس خواهیم بود و به دنبال کسب سه امتیاز این بازی هستیم.

ترابی در خصوص بازی محبت آمیز پرسپولیس مقابل شهر خودرو و نتیجه خوبی که در این بازی به دست آمد، توضیح داد: شهر خودرو تیم خوبی است، اما ما مقابل این تیم عملکرد خیلی بهتری داشتیم. شرایط این بازی دقیقاً مثل یک بازی محکم در لیگ برتر بود، چرا که شهر خودرو با تیم اصلی به بازی آمد و هر دو تیم خیلی محکم بازی کردند. خوشبختانه بازیکنان پرسپولیس اهداف کادر فنی را به خوبی در زمین پیاده کردند و برد خوبی هم به دست آوردیم. الآن روحیه تیم واقعاً بالاست و آماده ادامه بازی ها در لیگ برتر خواهیم بود.

بازیکن شماره 9 تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه طرفداران منتظر چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر هستند، گفت: ما هم امیدواریم که این اتفاق رخ بدهد و قهرمان شویم، اما از حالا نمی توانیم خودمان را گول بزنیم و پرسپولیس را قهرمان بدانیم. در فوتبال هر چیزی امکان پذیر است. خوشبختانه بازیکنان پرسپولیس کاملاً شرایط را درک نموده اند. می دانیم که اگر کمی کار را رها کنیم قطعاً ضرر خواهیم کرد. بازیکنان پرسپولیس حرفه ای و مسئولیت پذیر هستند و تا زمانی که قهرمانی تیم قطعی نگردد خود را قهرمان نمی دانیم.

وی درباره تست های متوالی بازیکنان پرسپولیس و اقداماتی که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا صورت گرفته است و اینکه بعضی از باشگاه ها همچنان در حال فضاسازی هستند تا آغاز لیگ تحت الشعاع قرار بگیرد، اضافه نمود: خوشبختانه تا جایی که توانستیم همه موارد بهداشتی را رعایت کردیم. حضور در اماکن غیرضروری را لغو و به توصیه های پزشکان عمل کردیم تا مسئله ای پیش نیاید. دو بار هم تست کرونا دادیم و مسئله ای از این بابت وجود ندارد. درباره سؤال شما باید بگویم در این شرایطی که وجود دارد واقعاً فوتبال می تواند در روحیه مردم اثر خوبی به جا بگذارد. امیدوارم هرچه زودتر شاهد آغاز بازی ها باشیم، چون حال مردم با برد تیم محبوب شان خوب می گردد. در وهله اول امیدوارم شر این ویروس از سر ایران و همه جای جهان کنده گردد، اما باید در این شرایط زندگی ادامه داشته باشد. الآن خیلی از مردم به سر کار خود برگشته اند و ما فوتبالیست ها هم باید به کار خودمان ادامه دهیم. درآمد ما از راه فوتبال است و نمی گردد آن را تعطیل کرد. خیلی از مردم هر روز سر کار می فرایند و ما تفاوتی با سایر مردم نداریم.

غیبت طرفداران پرسپولیس در استادیوم ها به دلیل پروتکل های بهداشتی موضوع دیگری است که ترابی در خصوص آن توضیح داد: واقعاً و به دور از اغراق می گویم که طرفداران پرسپولیس همواره و در همه جا پشتیبان ما بودند و حمایت خیلی خوبی از ما نموده اند که از این بابت از آنها ممنون هستیم. به هرحال الآن شرایطی وجود دارد که باید مردم از تلویزیون بازی ها را ببینند، اما ما امیدوار هستیم که در همین شرایط هم با بردهایی که به دست می آوریم دل آنها را شاد کنیم. وجود طرفداران همواره به ما انگیزه زیادی می دهد، اما با شرایط موجود باید کنار آمد و کاری نمی گردد کرد. باید در غیاب طرفداران بازی کنیم، اما امیدوارم با قهرمانی بتوانیم از محبت هایی که به ما دارند، قدردانی کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که سال جاری پرسپولیس فقط برای قهرمانی در لیگ برتر برنامه دارد یا به دنبال قهرمانی در جام حذفی هم هست، اعلام کرد: قطعاً دوست داریم که مثل فصل قبل در هر دو جام قهرمان شده و دبل کنیم. همه این موارد به این بستگی دارد که چقدر کوشش کنیم. ما دوست داریم در هر دو جام قهرمان شویم و این افتخار را باز هم در کارنامه پرسپولیس اضافه کنیم. به نظرم این اتفاق مهم اصلاً دور از دسترس نیست و می توانیم باز هم افتخارات گذشته را تکرار کنیم.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ترابی: الآن برای ما مهمترین موضوع بازی با پیکان است، نبود یک بازیکن اصلاً در پرسپولیس به چشم نمی آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابی: الآن برای ما مهمترین موضوع بازی با پیکان است، نبود یک بازیکن اصلاً در پرسپولیس به چشم نمی آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید