با روحیه مضاعف به مصاف فولاد می رویم

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: بازی در گرمای اهواز کار سختی است و فکر می کنم فردا گرمترین روز سال باشد.

با روحیه مضاعف به مصاف فولاد می رویم

به گزارش گروه ورزشی گردش 360 به دور دنیا، علیرضا اکبرپور در خصوص بازی فردای ماشین سازی تبریز، گفت: بازی سختی با فولاد داریم، چون یکی از برترین تیم های لیگ برتر است. بازی کردن در هوای گرم اهواز کار سختی است. فکر می کنم فردا گرمترین روز سال در اهواز است. بچه های ما در این دو هفته بازی های سنگینی مقابل سپاهان و مس رفسنجان انجام دادند. فاصله بازی ها کم بود و به همین دلیل نتوانستیم خوب تمرین کنیم.

وی اضافه کرد: فولاد را بررسی کردیم و به اهواز آمدیم به امید اینکه با دست پر از زمین خارج شویم و برای بازی های بعدی آماده باشیم. بچه ها در بازی های گذشته خودشان را نشان دادند. آن ها با پیروزی مقابل مس رفسنجان روحیه مضاعفی گرفته اند.

سرمربی ماشین سازی در خصوص غایبان تیمش گفت: امین اسدی دقیقه 20 مقابل مس رفسنجان مصدوم شد و فکر نمی کنم به بازی برسد، ولی نفرات جایگزین توانایی جنگیدن و بازی کردن دارند و می توانند مثمرثمر باشند. محروم نداریم، ولی بازیکنانی را داریم که با ما نیامدند. قبلا نام آن ها را برده ایم و لازم نیست دوباره بگویم. ان شاالله فردا بازی خوب برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "با روحیه مضاعف به مصاف فولاد می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با روحیه مضاعف به مصاف فولاد می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید