ارز دیجیتال فیسبوک دی ماه وارد بازار می شود

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، طبق گزارشی از فایننشال تایمز، ارز رمزنگاری شده با پشتیبانی فیس بوک می تواند در ژانویه (دی ماه) راه اندازی شود. این ارز از مدت ها پیش در فهرست برنامه های مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک قرار داشت، اما وی پیروز نشده بود این ارز را به شکل رسمی وارد بازار کند.

ارز دیجیتال فیسبوک دی ماه وارد بازار می شود

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، ارز لیبرا یک واحد پول واقعی در جهان نیست، بلکه بر اساس ترکیبی از چندین ارز تعریف شده است. بسیاری از بانک های مرکزی و نهاد های نظارتی نگران چشم اندازاین نوع ارز بوده اند. به همین دلیل انجمن لیبرا کمی تغییر جهت داد و شروع به کار بر روی چندین پول ثابت تک ارز کرد.

طبق گزارش فایننشال تایمز، انجمن لیبرا اکنون در نظر دارد یک سکه با پشتوانه دلار را راه اندازی کند. این به طور مستقیم با سایر سکه های ثابت مانند USDC، PAX و Tether (USDT) رقابت می کند. همچنین، انجمن لیبرا در نظر دارد ارز های دیگری را عرضه کند، اما تاریخ عرضه مشخص نیست.

علاوه بر یک برنامه مستقل که به شما امکان ارسال و دریافت نشانه های لیبرا را می دهد، می توانید حساب Novi خود را از مسنجر و واتس اپ مدیریت کنید. فیس بوک انتظار دارد مردم شروع به استفاده از Novi برای اهداف حواله و پرداخت های سریع کنند.. اعضای انجمن لیبرا شامل Farfetch، Lyft، Shopify، Spotify و Uber هستند.

منبع: انتخاب

به "ارز دیجیتال فیسبوک دی ماه وارد بازار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارز دیجیتال فیسبوک دی ماه وارد بازار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید