ووشو خانه اول و آخر من است، در لیگ برتر با سپاهان به میدان می روم

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، شهربانو منصوریان ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگاران درباره آخرین شرایط تمریناتش گفت: قرار است در لیگ سال جاری با سپاهان حضور داشته باشم. خدا را شکر که شرایط این تیم به لحاظ تمرینی خوب است و ان شاءالله باز هم روی سکوی نخست قرار بگیریم.

ووشو خانه اول و آخر من است، در لیگ برتر با سپاهان به میدان می روم

وی درباره شرایط جسمانی اش پس از عمل جراحی گفت: عمل جراحی سختی داشتم، اما چند وقتی است که تمریناتم را شروع نموده ام. کوشش می کنم در اردوی پیش از لیگ برتر ووشوی تیم سپاهان، به آمادگی مطلوب برسم و هم بتوانم مسابقه داده و به اسم سرمربی تیم سپاهان وظایفم را به نحو احسن انجام بدهم. چند سال است که افتخار سرمربیگری این تیم را دارم و خدا را شکر همواره سکوی اولی را طی این چند سال در اختیار داشته ایم و کوشش می کنیم باز هم این رتبه را به خود اختصاص بدهیم.

منصوریان درباره حضورش در رشته موی تای و خداحافظی از ووشو گفت: ابتدا باید بگویم که ووشو خانه اول و آخر من است. سالهاست خاک این ورزش را خورده ام و حاضر به خداحافظی از این رشته نیستم. مدت بسیار کوتاهی در موی تای و در کنار دو تن از مربیان این رشته کار کردم. شنیده ام که این رشته قرار است به صورت آزمایشی در المپیک حضور داشته باشد که بعدتر متوجه شدم موضوع را به من بدرستی و کامل انتقال نداده اند. البته این موضوع را از دوستان موی تای پرسیدم و آنها اینگونه گفتند.

این ورزشکار ادامه داد: به هر حال آرزوی هر ورزشکاری است که وارد المپیک گردد و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. به همین علت گریزی به این رشته زدم تا شانس خودم را آزمایش کنم ولی بعد از اینکه متوجه شدم ووشو از سال ها قبل تر یعنی از 20 سال پیش المپیکی است و به رسمیت شناخته شده است و حتی در بازی های المپیک جوانان است متوجه این سو برداشت شدم.

وی در سرانجام گفت: من ووشو را کنار نمی گذارم و از این رشته خداحافظی نکردم. ان شاءالله رشته موی تای هم پیروز باشد، چون مدیران و ورزشکاران خوبی دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ووشو خانه اول و آخر من است، در لیگ برتر با سپاهان به میدان می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ووشو خانه اول و آخر من است، در لیگ برتر با سپاهان به میدان می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید