صعود دانشگاه آزاد، پاس، بندر ماهشهر و پارس جنوبی به نیمه نهایی

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، لیگ برتر ووشو تحت اسم جام مدافعان سلامت با حضور 9 تیم پاس ناجا، بیمه حکمت ارتش، هیئت ووشو بندر ماهشهر و شهرداری ملارد در گروه یک و دانشگاه آزاد، پارس جنوبی، هیئت ووشو زرین رود، باشگاه مقاومت وآویژه دانه پارس از دارند بیستم شهریورماه کار خود را در آموزشگاه ملی شروع کرد و در نهایت چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی معین شدند.

صعود دانشگاه آزاد، پاس، بندر ماهشهر و پارس جنوبی به نیمه نهایی

امروز چهارشنبه و در روز پایانی مرحله مقدماتی در گروه نخست تنها یک مسابقه برگزار گردید که طی آن، از هفته ششم تیم هیئت ووشو بندر ماهشهر 10 بر 4 شهرداری ملارد را شکست داد.

در گروه دوم و از هفته هفتم، تیم دانشگاه آزاد 8 بر 6 مقابل پارس جنوبی به فزونی دست یافت. از هفته هشتم هم پارس جنوبی 8 بر 5 از سد باشگاه مقاومت گذشت و دانشگاه آزاد 11 بر یک شرکت آویژه دانه پارس را از پیش رو برداشت.

بعلاوه از هفته نهم دانشگاه آزاد 9 بر 4 هیئت ووشو زرین رود را مغلوب کرد. ضمن اینکه از هفته دهم هم پارس جنوبی 11 بر 2 مقابل شرکت آویژه دانه پارس پیروز شد و هیئت ووشو زرین رود 7 بر 5 برابر باشگاه مقاومت به فزونی دست یافت.

بدین ترتیب تیم های پاس ناجا و هیئت ووشو بندر ماهشهر از گروه اول و دانشگاه آزاد اسلامی به همراه پارس جنوبی از گروه دوم، جواز صعود به مرحله نیمه نهایی را کسب کردند.

دیدارهای مرحله نیمه نهایی فردا صبح (پنجشنبه) پیگیری خواهد شد.

فینال پانزدهمین دوره از رقابت های لیگ برتر ووشوی مردان ایران ساعت 14:30 دقیقه فردا (پنجشنبه) برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صعود دانشگاه آزاد، پاس، بندر ماهشهر و پارس جنوبی به نیمه نهایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود دانشگاه آزاد، پاس، بندر ماهشهر و پارس جنوبی به نیمه نهایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید