واکنش ناصر الخلیفی به شایعه انتقال مسی به پاری سن ژرمن؛ خشم کومان از حدس ها در مورد آینده مسی

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، خبرگزاری خبرنگاران- ناصر الخلیفی به شایعه انتقال لیونل مسی به پاری سن ژرمن واکنش نشان داد.

واکنش ناصر الخلیفی به شایعه انتقال مسی به پاری سن ژرمن؛ خشم کومان از حدس ها در مورد آینده مسی

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، صحبت های نیمار پس از بازی مقابل منچستریونایتد، جرقه شایعات انتقال لیونل مسی به پاری سن ژرمن را روشن کرد؛ نیمار گفت سال آینده می خواهد با لیونل مسی هم تیمی باشد و به همین دلیل، رسانه های فرانسوی بحث انتقال لیونل مسی به پی اس جی را مطرح نموده اند. سیریل حنونه، خبرنگار فرانسوی در خصوص ماجرای مسی و پاری سن ژرمن از ناصر الخلیفی، رییس باشگاه پاریسی سوال کرد که او در پاسخ گفت: نمی توانم در این خصوص صحبت کنم.

ناصر الخلیفی مدیرپی اس جی شب گذشته میهمان تلویزیونی یک برنامه ورزشی در تلویزیون فرانسه بود و به احتمال جذب مسی واکنش نشان داد. تنها چند دقیقه از اتمام ملاقات پی اس جی و منچستریونایتد در الدترافورد گذشته بود که نیمار در یک مصاحبه خبر از عزم جزمش برای هم تیمی شدن با لیونل مسی داد. ستاره برزیلی بدون اینکه معین کند در کجا و چه تیمی، گفت که هر کاری خواهد نمود تا فصل بعد دوباره کنار مسی بازی کند.

طبق برآورد رسانه ها، منظور نیمار هم تیمی شدن با مسی در پی اس جی بوده است. مسائل مالی شدید بارسا که توان پرداخت دستمزد هنگفت مسی و نیمار به شکل همزمان را ندارد، باعث شده تا همه نگاه ها به پی اس جی معطوف گردد. مصاحبه لئاندرو پاردس ستاره آرژانتینی پی اس جی که در تیم ملی کشورش با مسی هم تیمی است نیز بر آتش شایعات اضافه کرد. او گفت که در پی اس جی با آغوش باز منتظر مسی هستند تا ثابت گردد منظور نیمار نیز انتقال مسی به پاریس بوده است.

شب گذشته در برنامه Touche pas a mon poste از شبکه C8 فرانسه، ناصر الخلیفی میهمان تلفنی بود و با پرسشی در خصوص جذب لیونل مسی روبرو شد. مدیر قطری در پاسخ به این سوال ابتدا خندید و سپس گفت: مسی بازیکن بارسلوناست و من نمی توانم در خصوص بازیکن یک باشگاه دیگر صحبت کنم.

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه الخلیفی در بارسلونا به سر می برد و مشغول مذاکره با اطرافیان لیونل مسی است. او در واکنش به این شایعه نیز گفت: من الان در لندن هستم و نه در بارسلونا. در فرانسه اطمینان دارند که الخلیفی در سرانجام فصل و زملانی که مسی بازیکن آزاد خواهد بود با وی وارد مذاکره می گردد. در واقع این یکی از شرط های نیمار برای تمدید با پی اس جی است. انتقالی که اگر نهایی گردد، کیلیان امباپه را به سمت خروج از پی اس جی راهنمایی خواهد نمود و این بهترین خبر ممکن برای رئال مادرید است.

نیمار 4 سال در بارسا با مسی هم تیمی بود و از سال 2017 برای پی اس جی بازی می نماید. هرچند او معین نکرد در کدام تیم با مسی هم تیمی خواهد شد ولی برآورد ها حاکی از آن هستند که منظور نیمار، پی اس جی بوده است. ریوالدو معتقد است که حرف های نیمار با برنامه ریزی قبلی بوده و او حتمالا از چیزی خبر داشته است. اسطوره برزیلی بارسا به بِت فِیر گفت: وقتی نیمار می گوید دوست دارد دوباره کنار مسی بازی کند، قطعا از چیزی خبر داشته و آگاه بوده که پی اس جی قصد جذب مسی را دارد. صادقانه بگویم که تماشای دوباره زوج مسی و نیمار حتی اگر در پی اس جی باشد نیز فوق العاده خواهد بود.

ریوالدو ادامه داد: نیمار حتما از برنامه سران پی اس جی آگاه است و با مصاحبه خود آنها را برای جذب مسی بیشتر تحت فشار قرار داد. مسی و نیمار دوستانی صمیمی اند و همواره باهم در تماس هستند. نیمار می داند که قرارداد مسی در سرانجام فصل تمام می گردد و این بهترین فرصت برای جذب اوست. پی اس جی نه احتیاج به مذاکره با بارسا دارد و نه پرداخت مبلغی هنگفت به او. الان بهترین زمان برای جذب مسی است. معتقدم جذب مسی یاری خواهد نمود امباپه هم قراردادش را تمدید کند. او میخواهد به رئال برود ولی شاید با آمدن مسی متقاعد گردد بماند.

رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری گفت: طبیعتا برابر کادیز توپ در اختیار ما خواهد بود و حریف یک بازی بسته را به نمایش خواهد گذاشت. آمار نشان می دهد کادیز در زمین حریفان بهتر کار نموده است ولی در مجموع نتایج خوبی کسب نموده اند. برابر این تیم باید با تمرکز بالا کار کنیم و اگر در سطح خودمان باشیم و موقعیت های گل زیادی خلق کنیم، برنده خواهیم شد.

آینده مسی: شرایط مسی را همه می دانند. اگر کسی قرار باشد در این مورد شفاف حرف بزند، خودش است. حرف ها و شایعات مورد علاقه من نیستند اما اگر خودمان بخواهیم به برآورد ها دامن بزنیم، اتفاق خوبی نیست. ما نمی توانیم شایعات بیرونی را کنترل کنیم ولی حرف های روز گذشته کارلس توسکتس(مدیر موقت بارسا) در خصوص مسی به باشگاه یاری نمی نماید. اینکه او گفت مسی را تابستان می فروخت، عقیده شخصی اش است و بهتر بود علنی نمی کرد. الان وقت حرف زدن در این مورد نبود. لئو تا سرانجام فصل با ما قرارداد دارد و خودش تصمیم می گیرد که بماند یا برود. ای کاش بماند و دوست ندارم به حواشی دامن بزنم.

حرف نیمار در خصوص هم تیمی شدن با مسی در فصل بعد: به عنوان مربی باشگاه دوست دارم همواره بهترین ها را داشته باشم. توسکتس گفت که نیمار فقط به شرط اینکه بازیکن آزاد باشد می تواند به بارسا بیاید ولی به عنوان مربی بارسا و طرفدار این باشگاه همواره دوست دارم بهترین ها در بارسا بازی نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "واکنش ناصر الخلیفی به شایعه انتقال مسی به پاری سن ژرمن؛ خشم کومان از حدس ها در مورد آینده مسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ناصر الخلیفی به شایعه انتقال مسی به پاری سن ژرمن؛ خشم کومان از حدس ها در مورد آینده مسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید