مهلت ارسال چکیده به دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر تمدید شد

به گزارش گردش 360 به دور دنیا ، به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، دبیرخانه دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر از استقبال پژوهشگران از این کنفرانس اطلاع داد و خاطرنشان کرد، مهلت دریافت چکیده برای شرکت در این رویداد علمی پژوهشی تا تا اول اردیبهشت ماه 1401 تمدید شده است.

مهلت ارسال چکیده به دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر تمدید شد

براساس اعلام دبیرخانه، شرکت و ارائه مقاله در کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر، بدون هزینه ثبت نام است و چکیده مقالات پذیرش شده در این کنفرانس نیز در پایگاه های علمی معتبر نظیر ISC و SID نمایه می گردد.

محور اصلی این کنفرانس که نهم خرداد 1401 به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می گردد، آثار پژوهشی مرتبط با حوزه نشر اعم از فرصت ها و چالش های نشر دانشگاهی، اقتصاد و بازاریابی نشر، سیاست گذاری نشر، مخاطب شناسی، نیازسنجی و فراوری محتوا، مالکیت فکری، حقوق معنوی و اخلاق حرفه ای در نشر، فناوری های نرم و سخت در چاپ و نشر، نشر الکترونیک و فراوری محتوای دیجیتال، ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، کتابداری، علم اطلاعات و دانش شناسی است.

بخش ویژه این کنفرانس نیز با عنوان ادبیات معاصر ایران؛ ابعاد فرهنگی است که محورهای فرهنگ عامه و ادبیات فولکلور، نظریه و روش پژوهش در ادبیات معاصر، جریان شناسی شعر معاصر، جریان شناسی نثر معاصر، ادبیات پایداری و مقاومت، ابعاد فرهنگی ادبیات کودک و نوجوان، نقد ادبی و روایت شناسی، ترجمه و ادبیات معاصر و ترویج زبان و ادب فارسی را در برمی گیرد.

علاقه مندان برای شرکت در دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر باید چکیده مقاله خود را در 200 تا 250 کلمه تا تاریخ اول اردیبهشت به وسیله پایگاه اینترنتی این کنفرانس به نشانی http://pubconf.isba.ir ارسال نمایند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد می توانند به پایگاه اینترنتی کنفرانس به نشانی http://pubconf.isba.ir مراجعه نمایند یا با شماره 02166952727 تماس بگیرند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "مهلت ارسال چکیده به دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ارسال چکیده به دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید