ماندگاری هوای گرم در روزهای آینده

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، خبرنگاران : پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در پنج روز آینده کماکان جوی پایدار و آسمانی صاف و آفتابی در کشور خواهیم داشت و در این مدت هوای گرم ماندگار است.

ماندگاری هوای گرم در روزهای آینده

به گزارش گردش 360 به دور دنیا به نقل از خبرگزاری فارس؛ محمد اصغری معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی؛ در تشریح شرایط جوی کشور گفت: در پنج روز آینده کماکان جوی پایدار و آسمانی صاف و آفتابی در کشور خواهیم داشت و در این مدت هوای گرم ماندگار است.

وی ادامه داد: در همین مدت در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در شرق هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات کرمان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود؛ همچنین در نوار شرقی کشور به ویژه زابل وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا خواهیم داشت.

معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: در سه روز آینده در استان های خوزستان و ایلام وزش باد شدید گاهی گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

اصغری اضافه نمود: روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده در ساعات بعدازظهر افزایش ابر، بارش پراکنده و وزش باد شدید در سواحل غربی خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و شمال استان های اردبیل، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی خواهیم داشت.

وی در تشریح شرایط جوی پایتخت گفت: آسمان تهران روز آینده صاف و گاهی با وزش باد پیش بینی می شود، بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 37 و 25 درجه خواهد بود.

معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه نمود: در روز آینده اهواز با بیشینه دمای 48 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 8 درجه خنک ترین مرکز استان خواهد بود.

منبع: اقتصادنیوز

به "ماندگاری هوای گرم در روزهای آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماندگاری هوای گرم در روزهای آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید