دسر هالووین (انواع دسر برای جشن هالووین)

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، خوراکی هایی که در هالووین تهیه می گردد از انواع دسر برای هالووین گرفته تا کیک و کدو، همه و همه معمولا با تم ارواح، اسکلت، خفاش، عنکبوت و... هستند.

دسر هالووین (انواع دسر برای جشن هالووین)

گردش 360 به دور دنیا | سرویس آشپزی- بروانی، چیز کیک، کوکی، چوب شور، کاپ کیک، پای و هر دسر دیگری را که با تم ارواح، اسکلت، خفاش، عنکبوت تزیین کنید، تبدیل به دسر هالووینی خواهد شد.

پای سیب به سبک هالووین

پای سیب یکی از دسر های محبوب انگلیسی است که با کمی خلاقیت می توانید آن را برای هالووین تزیین کنید. خمیر پایه برای تهیه همه پای ها از پای سیب گرفته تا خرمالو یا توت فرنگی و... یکی است. خمیر پای را مطابق این دستور تهیه کنید و داخل آن را با مواد دلخواه پر کنید. سپس با خمیر طرح هالووینی خود را بر روی پای اجرا کنید.

تزیین بروانی برای دسر هالووین

درست کردن هیچ دسری ساده تر از بروانی برای هالووین نیست. برای تهیه بروانی احتیاج به مواد اولیه و زمان زیادی ندارید، فرصت را از دست ندهید و همین حالا این کیک خوشمزه راحت را تهیه کنید و در نهایت با شکلات چشم ها را به دسر هالووینی خود اضافه کنید.

تزیین چیز کیک هالووین

تزیین چیز کیک به شکل تار عنکبوت کار سختی نیست، چیز کیک را مطابق دستور تهیه کنید و برای تزیین از شکلات ذوب شده استفاده کنید. برای این منظور شکلات را درون قیف ریخته و از مرکز آغاز به ایجاد دوایر منظم کنید. در نهایت به یاری یک خلال دندان یا سیخ چوبی، از مرکز به سمت طرفین به صورت رفت و برگشت خط بیندازید. در صورت تمایل می توانید با بیسکوییت اورئو یا شکلات عنکبوت های شکری تهیه کنید و برای تزیین چیزکیک هالووینی خود از آن استفاده کنید.

کوکی هالووینی

برای تهیه کوکی هالووینی، کوکی را مطابق دستور ارائه شده در این دستور تهیه کنید. برای ایجاد رنگ تیره، یک قاشق از آرد دستور را کم نموده و به جای آن از پودر کاکائو و در صورت تمایل شکلات تلخ و یا رنگ خوراکی استفاده کنید؛ و در نهایت پس از خنک شدن کوکی ها، تزیینات هالویینی را با شکلات ذوب شده به آن اضافه کنید.

تزیین چوب شور برای هالویین

یکی از ایده های ساده ای که برای دسر هالووین می توانید در نظر بگیرید، چوب شور کاور شده با شکلات سفید است. برای این منظور شکلات سفید را با نسبت دو به یک با خامه صبحانه مخلوط کنید و چوب شور ها را تا نیمه درون مخلوط شکلات غوطه ور کنید. پس از سفت شدن کاور شکلاتی می توانید از شکلات سفید ذوب شده نوار هایی به شکل باندپیچی به آن اضافه کنید و در نهایت از چیپس شکلات برای چشم ها استفاده کنید.

کیک ردولوت برای جشن هالووین

کیک ردولوت به دلیل رنگ سرخی که در بافت خود دارد، یکی از گزینه های مناسب برای تم هالووین محسوب می گردد.

تزیین مارشمالو برای جشن هالووین

برای تهیه این دسر ساده و خوشمزه، تنها کافیست که مارشمالو ها را درون شکلات ذوب شده فرو کنید و از اسپیرینکل های رنگی برای تزیین آن ها استفاده کنید.

تزیین کاپ کیک هالویینی

برای تزیین این کاپ کیک می توانید از خمیر فوندانت خانگی و بریلو توت فرنگی استفاده کنید.

تزیین شکلات هالووین

برای تهیه این دسر ساده و جذاب، از قیف هایی که به صورت آماده می توانید از لوازم قنادی تهیه کنید، استفاده کنید. برای پر کردن آن از گاناچ که ترکیبی از نسبت مساوی شکلات ذوب شده و خامه صبحانه است، استفاده کنید. و برای تزیین نیز می توانید از خمیر فوندانت یا خامه استفاده کنید.

بیشتر ببینید: طرز تهیه کیک مخصوص هالووین

دسر مورد علاقه شما برای جشن هالووین کدام است؟ نظرات و تجربیات خود را در پایان همین صفحه در بخش ارسال نظر با ما و همراهان گردش 360 به دور دنیا به اشتراک بگذارید.

منبع: setare.com

به "دسر هالووین (انواع دسر برای جشن هالووین)" امتیاز دهید

1 کاربر به "دسر هالووین (انواع دسر برای جشن هالووین)" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دسر هالووین (انواع دسر برای جشن هالووین)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید