درودگر: سوءتفاهم شده، من در مورد باشگاه تراکتور حرف نزدم

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، رئیس کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال تأکید کرد که از صحبت های او در مورد باشگاه تراکتور سوء برداشت شده است.

درودگر: سوءتفاهم شده، من در مورد باشگاه تراکتور حرف نزدم

صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی گردش 360 به دور دنیا درباره شکایت باشگاه تراکتور از او به دلیل اظهاراتش علیه این باشگاه گفت: من باشگاه تراکتور را خیلی دوست دارم و احترام زیادی هم برای تراکتوری ها قائلم. من خودم اهل همان منطقه هستم و به نظرم سوءتفاهم شده است.

وی در رابطه به اینکه به نظر می رسد منظور او در صحبت هایش علی کفاشیان بود، اما به نوعی باشگاه تراکتور را هم متهم کرد، گفت: اصلاً من در مورد باشگاه تراکتور حرفی نزدم. این صحبت هایی بود که افرادی دیگر در یک برنامه مطرح کرده بودند. من که حرفی از خودم نزدم. هیچ موضعی هم در مورد باشگاه تراکتور ندارم و هیچ وقت هم چنین چیزهایی (بحث تبانی) در این باشگاه مطرح نبوده است، چون آن منطقه مردم غیرتمندی دارد و هیچ وقت چنین کاری نمی کنند.

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، صادق درودگر روز گذشته در یک برنامه رادیویی گفته بود آقای کفاشیان مصاحبه داشتند و گفتند که ما با داور هماهنگ کردیم که تراکتورسازی بازی را ببرد که این شائبه تبانی را رقم زد. همین صحبت های درودگر باعث شد تا مدیران باشگاه تراکتور تصمیم به شکایت از او بگیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درودگر: سوءتفاهم شده، من در مورد باشگاه تراکتور حرف نزدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درودگر: سوءتفاهم شده، من در مورد باشگاه تراکتور حرف نزدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید