حسنعلی قنبری ممان رئیس کل سازمان خصوصی سازی شد

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، حسنعلی قنبری ممان از سوی وزیر اقتصاد به سمت معاون وزیر و رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب شد.

حسنعلی قنبری ممان رئیس کل سازمان خصوصی سازی شد

فرهاد دژپسند در این حکم بر اولویت های برنامه ای از جمله، دستیابی به اهداف سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، شفاف سازی و ارتقای نظام ارزش گذاری دارایی های مشمول واگذاری، ساختار دهی مجدد و تفکیک وظایف حاکمیتی شرکت ها به منظور آماده سازی واگذاری، تقویت نظام کنترل اهداف پس از واگذاری در ترتیبات حقوقی و قراردادی واگذاری ها و استفاده از روش های علمی و نوین در طراحی روش های جدید و ترکیبی واگذاری ها تاکید نموده است.

رئیس جدید سازمان خصوصی سازی، تا مقاطع دکتری تخصصی در رشته اقتصاد تحصیل نموده و در کارنامه شغلی خود نیز علاوه بر عضویت هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی، عهده دار مسئولیت هایی چون مدیرعاملی گروه سرمایه گذاری امید، مدیرعاملی بانک سپه و عضویت در هیأت مدیره بانک های دی، حکمت ایرانیان و پست بانک ایران بوده است.

پیش از این، حسن علایی سرپرست سازمان خصوصی سازی بود. وزیر امور مالی و دارایی بعد از موافقت با استعفای علیرضا صالح، رییس سابق سازمان خصوصی سازی، حسن علایی را به عنوان سرپرست این سازمان منصوب نموده بود.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "حسنعلی قنبری ممان رئیس کل سازمان خصوصی سازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسنعلی قنبری ممان رئیس کل سازمان خصوصی سازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید