توییتر پولی می شود؟ ، استخدام مهندس برای افزودن چند ویژگی پولی به شبکه محبوب

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، افشای آگهی های استخدام مهندس برای افزودن برخی ویژگی ها از جمله پولی شدن بخش هایی از توییتر، کاربران این شبکه اجتماعی محبوب را بسیار نگران کرده است.

توییتر پولی می شود؟ ، استخدام مهندس برای افزودن چند ویژگی پولی به شبکه محبوب

به گزارش گردش 360 به دور دنیا به نقل از دیلی میل، در فهرست مشاغل و استخدام های توییتر در روزهای اخیر چند مورد عجیب دیده شده است؛ از جمله مهندسانی که بتوانند در پولی شدن برخی از ویژگی های توییتر به این شرکت کمک کنند. همین باعث شد کاربران به صفحه توییتر هجوم ببرنند و از احتمال پولی شدن آن شکایت کنند. برخی هم معتقدند توییتر باید به آنها برای استفاده کردن از این شبکه اجتماعی پول هم بدهد!

توییتر به یک مهندس ارشد نرم افزار نیاز دارد که بتواند از نزدیک با سایت twitter.com و گروه پرداخت و دریافت هزینه ها همکاری کند. با اینکه تا این لحظه توییتر از کاربران می خواهد حساب کاربری رایگان خود را بسازید اما هر آن ممکن است این جمله برداشته و یک شرط پولی شدن به آن افزوده شود. در بخشی از آگهی استخدام مهندس آشکارا به طراحی یک بخش پولی اشاره شده است بدون آنکه درباره جزئیات آن روشنگری شده باشد.

گرچه مدیران ارشد توییتر درباره این ماجرا سکوت کرده اند اما بخش پولی و اشتراکی آگهی تا حدودی ویرایش شده تا شائبه های آن دست کم در شرایط فعلی از بین برود. یکی از کاربران در واکنش به پولی شدن توییتر چنین نوشته است: روزی که من برای اشتراک توییتر پول بدهم، همان روز از دانلد ترامپ حمایت می کنم. گروهی دیگر پولی شدن را خاتمه توییتر و عده ای هم اشتراکی کردن این شبکه اجتماعی را به معنی مرگ توییتر دانسته اند.

توییتر برای درآوردن هزینه های خود به آگهی ها وابسته است. با این حال، انتشار خبر احتمال پولی شدن باعث شد نماد توییتر در بازار بورس نیویورک با 7.34 درصد رشد بسته شود. شاید هم تلاش مقام های دولت آمریکا برای ممنوع کردن فعالیت نرم افزار چینی تیک تاک یکی از دلایل افزایش ارزش سهام توییتر بوده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "توییتر پولی می شود؟ ، استخدام مهندس برای افزودن چند ویژگی پولی به شبکه محبوب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییتر پولی می شود؟ ، استخدام مهندس برای افزودن چند ویژگی پولی به شبکه محبوب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید