بیانیه پرسپولیس درباره شجاع خلیل زاده

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای گفت مدافع این تیم - شجاع خلیل زاده - توقع غیرمنطقی از این باشگاه نداشته است.

بیانیه پرسپولیس درباره شجاع خلیل زاده

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای درباره شرایط شجاع خلیل زاده توضیحاتی ارائه کرد. در این بیانیه آمده است:

شجاع خلیل زاده فرزند پرسپولیس است.

به اطلاع هواداران عزیز می رساند در روزهای اخیر صحبت هایی در خصوص ادامه همکاری آقای خلیل زاده و پرسپولیس مطرح شده که لازم می دانیم موارد زیر را جهت تنویر افکار عمومی بیان کنیم:

1. آقای خلیل زاده پیش از اعزام به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بارها حضوری و تلفنی عشق و علاقه اثبات شده خود را بیان نمود تا بتواند سال های بیشتری در باشگاه، افتخار آفرین باشد.

2. مشغله های مربوط به جذب بازیکنان و فراهم کردن مقدمات سفر به قطر به قدری سنگین بود که رسیدگی به شرایط ایشان و سایر بازیکنان تیم به بعد از مسابقات موکول شد زیرا تا شروع فصل جدید لیگ بازه زمانی مورد نیاز وجود داشت.

3. متاسفانه در این مدت سوءتفاهماتی پیش آمد که برخلاف واقعیت موجود تصویر غیر واقعی از رابطه آقای خلیل زاده و باشگاه به نمایش گذاشت که به هیچ وجه صحت نداشته و ندارد.

4. به صراحت اعلام می دارد آقای شجاع خلیل زاده همواره علاقه و وفاداری خود را به باشگاه ثابت نموده و همواره در خدمت پرسپولیس بوده و در ادامه نیز همراه تیم خواهد ماند.

5. باشگاه پرسپولیس تاکید می نماید آقای شجاع خلیل زاده توقع غیرمنطقی از باشگاه نداشته و ایشان و سایر بازیکنان تیم مورد توجه و حمایت بوده و هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بیانیه پرسپولیس درباره شجاع خلیل زاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه پرسپولیس درباره شجاع خلیل زاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید