بخر که خوب میخری!

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، رهبر معظم انقلاب: کشوری در این منطقه و شاید در همه جای جهان، به بدیِ دولت سعودی من سراغ ندارم؛ دولت سعودی، هم مستبد است، هم دیکتاتور است، هم ظالم است، هم وابسته است، هم فاسد است.

بخر که خوب میخری!

به گزارش گروه دیگر رسانه های گردش 360 به دور دنیا، حسین شریعتمداری در یادداشت روزنامه کیهان نوشت:

رابرت فیسک روزنامه نگار و تحلیلگر معروف روزنامه انگلیسی ایندیپندنت، طی یادداشتی در این روزنامه نوشت؛ در سفر به سوریه، انبارها و تونل های زیرزمینی بزرگی را دیده است که انبوهی از تسلیحات در آن ذخیره شده بود و قرار بود از آنها علیه نظام بشار اسد استفاده گردد.

فیسک می نویسد در اسناد مربوط به حمل ونقل این تسلیحات با نام عفت گرنیچ از ساکنان بوسنی برخورد نموده و برای یافتن او به شهر نووای تراونیک در بوسنی سفر نموده است و می نویسد او وقتی امضای پای سندها را که در دست من بود مشاهده کرد، انکار را بی فایده دید و با صراحت گفت که این امضای من است و اسلحه و مهمات مورد اشاره را از عربستان در بوسنی تحویل گرفته و تحت نظارت یک وزیر سعودی و سه افسر نظامی عربستان برای استفاده مخالفان حکومت سوریه (تروریست ها) به منطقه ای در 12 مایلی شهر حلب ارسال نموده است. رابرت فیسک از قول این دلال بین المللی اسلحه و مهمات می نویسد؛ این تسلیحات و تجهیزات نظامی، ابتدا به عربستان و از آنجا به ترکیه و سپس به منطقه ای در 12مایلی حلب منتقل شده بود که اکنون با شکست تروریست ها و ائتلاف ضد سوری، در اختیار ارتش سوریه قرار گرفته است.

حالا این بخشی از بیانات سال جاری رهبر معظم انقلاب در حرم رضوی (ع) را بخوانید؛

کشوری در این منطقه و شاید در همه جای جهان، به بدیِ دولت سعودی من سراغ ندارم؛ دولت سعودی، هم مستبد است، هم دیکتاتور است، هم ظالم است، هم وابسته است، هم فاسد است. برای این دولتِ این جوری، امکانات هسته ای فراهم می نمایند، اعلان کردند که نیروگاه هسته ای برایش می سازند، اعلان کردند که مراکز فراوری موشک برایش درست می نمایند! آنجا اشکالی ندارد، آنجا چون وابسته به آنها است، چون متعلّق به آنها است، اشکال ندارد که بسازند. حالا البتّه دارند اعلان می نمایند، اگر هم بسازند، بنده شخصاً ناراحت نمی شوم، چون می دانم که اینها ان شاءالله در دوران نه چندان دوری، به دست مجاهدان اسلامی خواهد افتاد.

حالا با این حساب آیا حق مسلم ما نیست که به آل سعود بگوئیم؛ بخر که خوب میخری!

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بخر که خوب میخری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخر که خوب میخری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید