اقامت بیش از 2هزار جهانگرد در اماکن اقامتی ایلام

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از اقامت بیش از 2 هزار نفر در واحدهای اقامتی استان طی سه ماه نخست سال جاری اطلاع داد.

اقامت بیش از 2هزار جهانگرد در اماکن اقامتی ایلام

به گزارش گردش 360 به دور دنیا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام، عبدالمالک شنبه زاده روز 8 تیر 99 با اعلام این خبر اظهار کرد: در سه ماهه نخست سال جاری بیش از دوهزار گردشگر در واحدهای اقامتی استان اعم از هتل، مهمان پذیر، کمپ، خانه مسافر و اقامتگاه بوم گردی اسکان داشتند.

او با بیان اینکه اقامت گردشگران بیشتر در مراکز بوم گردی استان و در خردادماه بوده است، اضافه کرد: تنوع اقلیمی ایلام، جاذبه های تفریحی، گردشگری و تاریخی، فرهنگ غنی مهمان نوازی، آیین ها، لباس های زیبا و سنتی همچنین سبک های متنوع زندگی در اقلیم های متفاوت این استان زمینه ای برای افزایش آمار گردشگران فراهم نموده است.

شنبه زاده با بیان اینکه 11 هتل، شش مهمان پذیر، 66 خانه مسافر و 40 اقامتگاه بوم گردی در استان فعالیت می نمایند، اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 3500 تخت در واحدهای اقامتی تحت نظارت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام آماده میزبانی از مسافران و گردشگران هستند.

او ادامه داد: ایجاد فضایی مناسب و استفاده از ظرفیت های گردشگری استان ایلام در راستای افزایش گردشگران ورودی به استان از اولویت های مهم این اداره کل است.

منبع: میراث آریا

به "اقامت بیش از 2هزار جهانگرد در اماکن اقامتی ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت بیش از 2هزار جهانگرد در اماکن اقامتی ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید