افزایش 11 میلیون تومانی قیمت برخی مدل های خودرو

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، خبرنگاران : در حالی که نوسان قیمت دلار به حداقل رسیده، اما گزارش ها حاکی از آن است که قیمت خودرو در روزهای گذشته با افزایش همراه بوده است.

افزایش 11 میلیون تومانی قیمت برخی مدل های خودرو

به گزارش گردش 360 به دور دنیا به نقل از خبرآنلاین، افزایش قیمت خودرو در شرایطی است که خرید و فروش در بازار هم تقریبا از نگاه فعالان بازار خودرو به صفر نزدیک شده و بازار بدون مشتری را شاهد هستیم. پس چرا قیمت خودرو بالا می رود؟

به نظر می رسد عامل اصلی در افزایش قیمت خودرو، نگاه فروشندگان به بازار است؛ به طوری که هر قیمتی را بنا به تحلیل خود روی خودرو می گذارند. در این میان، برخی هم معتقدند علت مهم صعودی شدن قیمت خودرو، کاهش تولید و عرضه است.

گزارش ها نشان می دهد که طی 10 روز گذشته برخی مدل های مختلف خودرو حتی با افزایش حدود 10 میلیون تومان روبه رو شده است، به طوری که 10 روز پیش پژوپارس اتوماتیک (رینگ آلومینیومی) صفر حدود 330 میلیون تومان قیمت داشت، اما این خودرو در حال حاضر در بازار با قیمت 338 میلیون تومان دیده می شود.

پراید 111SE هم رشد حدود یک میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده است. این خودرو هم اکنون 132 میلیون تومان قیمت دارد.

از سوی دیگر، بررسی قیمت پژو405 جی ال ایکس حاکی از رشد حدود 6 میلیون تومانی قیمت است. در حالی پژو405 جی ال ایکس 10 روز قبل 192 میلیون تومان قیمت داشت، امروز با قیمت 198 میلیون تومان به فروش می رود.

در این میان، پژو206 تیپ2 با افزایش 2 میلیون تومانی قیمت روبرو شده و هم اکنون در بازار 210 میلیون تومان قیمت دارد. سمند EF7 LX هم رشد 11 میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده است. این خودرو در حال حاضر در بازار 215 میلیون تومان قیمت دارد.

منبع: اقتصادنیوز

به "افزایش 11 میلیون تومانی قیمت برخی مدل های خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 11 میلیون تومانی قیمت برخی مدل های خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید