اطلاعات جدید از مرگ قاضی منصوری

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، خبرنگار رادیو اروپای آزاد در رومانی جزئیات جدیدی از مرگ منصوری را منتشر کرده است. رادیو اروپای آزاد اولین رسانه ای است که خبر کشف جسد قاضی منصوری را منتشر کرده بود.

اطلاعات جدید از مرگ قاضی منصوری

به گزارش گردش 360 به دور دنیا به نقل از ایسنا، آدلینا رادولسکو نوشته است: ما سه اعلان از سوی پلیس داشتیم. اول گفتند که کسی در هتل از ارتفاع پرت شده. البته اشاره ای نشده بود که از پنجره یا مثلا از پلکان و اشاره نشده بود که این اتفاق بیرون یا درون هتل افتاده است.

بعدتر در یک اعلان رسمی، پلیس اعلام کرد که این اتفاق برای یک ایرانی 52 ساله رخ داده که از سوی برخی مقام های کشورهای دیگر تحت تعقیب بوده است ولی به طور غیررسمی منابعی از پلیس به ما گفتند که این فرد از پنجره سقوط کرده است. آنها همچنین به ما گفتند که در حال تحقیق در مورد احتمال خودکشی یا قتل هستند، اینکه ممکن است کسی او را از پنجره به پایین پرت کرده باشد.

بعدتر که عکس های عکاس یک خبرگزاری بسیار معتبر منتشر شد نشان می داد افراد پلیس جسد را به بیرون از هتل می آورند. من دوباره از پلیس سوال کردم که جسد دقیقا کجا پیدا شده بود، داخل هتل یا بیرون از آن؟ سخنگوی پلیس بخارست از طریق اس ام اس گفت او در مقابل در ورودی لابی و داخل هتل پیدا شده است.

هتل دوک هتلی بسیار کوچک است. وقتی وارد می شوید پذیرش و لابی بسیار کوچکی دارد و در سمت راست یک راه پله بسیار باریک است. اما مسئولان هتل محل وقوع این حادثه نیز از صحبت درباره این رخداد امتناع کردند.

از حرف های این خبرنگار و عکس های منتشرشده برمی آید که گویا قاضی منصوری از پنجره طبقه ششم پرت نشده است و از راه پله طبقه ششم به داخل لابی پرت شده است. در ادامه تعدادی از عکس های این هتل را هنگام خودکشی منصوری ببینید.

منبع: جام جم آنلاین

به "اطلاعات جدید از مرگ قاضی منصوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعات جدید از مرگ قاضی منصوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید