پیشنهاد وسوسه کننده برای جذب مهاجم پرسپولیس، مذاکره پنهانی تیم ایرانی با سانتاکلارا برای انتقال مغانلو

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، امید پرسپولیس برای حفظ شهریار مغانلو تنها علاقه این بازیکن به ادامه حضورش در این باشگاه است.

پیشنهاد وسوسه کننده برای جذب مهاجم پرسپولیس، مذاکره پنهانی تیم ایرانی با سانتاکلارا برای انتقال مغانلو

به گزارش گروه ورزشی گردش 360 به دور دنیا، در حالی باشگاه پرسپولیس چند وقتی می شود مذاکرات خود را برای قطعی کردن قرارداد شهربار مغانلو آغاز کرده است اما ابراهیم شکوری اخیرا در یک مصاحبه مدعی شد که یک باشگاه ایرانی برای جذب مهاجم پرسپولیس با سانتاکلارا مذاکره کرده تا رضایتنامه این بازیکن را دریافت کند.

بر اساس اخبار دریافتی باشگاه مورد نظر سپاهان است که با ارائه پیشنهادی جالب توجه به تیم پرتغالی خواستار به خدمت گرفتن شهریار مغانلو شده است. اما از آنجایی که برای این انتقال رضایت مهاجم پرسپولیس هم باید در نظر گرفته شود باشگاه پرتغالی فعلا واکنشی به این پیشنهاد نداشته است.

در واقع امید پرسپولیس برای حفظ مغانلو علاقه این بازیکن به ادامه حضورش در این باشگاه است اما اگر رقم پیشنهادی پرسپولیس به سانتاکلارا با سپاهان تفاوت معناداری داشته باشد در آن صورت احتمال حضور این بازیکن در اصفهان وجود دارد. مانند اتفاقی که فصل گذشته برای محمد نادری افتاد و یا دو فصل قبل که امیدنورافکن بازیکن قرضی استقلال راهی سپاهان شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیشنهاد وسوسه کننده برای جذب مهاجم پرسپولیس، مذاکره پنهانی تیم ایرانی با سانتاکلارا برای انتقال مغانلو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد وسوسه کننده برای جذب مهاجم پرسپولیس، مذاکره پنهانی تیم ایرانی با سانتاکلارا برای انتقال مغانلو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید