ووشو قهرمانی کشور بانوان، جام قهرمانی به اصفهان رسید

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، رقابت های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با معرفی نفرات و تیم های برتر به خاتمه رسید.

ووشو قهرمانی کشور بانوان، جام قهرمانی به اصفهان رسید

به گزارش گردش 360 به دور دنیا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابت های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی زنان به منظور حضور در بازی های آسیایی 2022 هانگژو، به میزبانی سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم واقع در شهر درگهان پیگیری و با معرفی نفرات و تیم های برتر به خاتمه رسید.

بر همین اساس در بخش ساندا و در وزن 48- ،حدیثه محمدی از سیستان و بلوچستان به عنوان نخست دست یافت. فاطمه نجفی از گلستان دوم شد و کوثرعینی از زنجان و فاطمه شکوفان از اردبیل به صورت مشترک بر روی سکوی سوم تکیه زدند.

در وزن 52- ، آرزو سلیمی از چهارمحال و بختیاری اول شد. سوگند سینکائی از مازندارن در رده دوم ایستاد و ثنا نقی از لرستان و کوثر یحیایی از قشم به صورت مشترک سوم شدند.

در وزن 56- ، حنانه رستمی از تهران به عنوان قهرمانی دست یافت. زهرا درعلی از اصفهان بر سکوی دومی تکیه زد و عنوان سومی مشترک هم زینت کردستانی از کرمان و فاطمه کیانی از هرمزگان رسید.

در وزن60- ، سهیلا منصوریان از اصفهان اول شد. معصومه بزرگی از مازندران به عنوان دومی دست یافت و محنا رحیمی از کرمانشاه و فاطمه اکبری پور از تهران به صورت مشترک سوم شدند.

در وزن 65- ، عنوان نخست به صدیقه دریایی از مازندارن رسید. کوثر لفته زاده از اصفهان دوم شد و تارا پورحسن از البرز و راضیه موجانی از تهران به صورت مشترک سوم شدند.

در وزن 70- ، اوین مرادی از کرمانشاه اول شد. یاسمین باقرزاده از مازندارن در رده دوم ایستادد و راحله سیاوشی از همدان و نگین شریفی از آذربایجان غربی به صورت مشترک بر روی سکوی سوم ایستادند.

در وزن 75- کیلورگم ، هانیه الهی نژاد از قشم به عنوان نخست دست یافت. جهان شکری از کردستان دوم شد. ستاره کیانی از کیش و فاطمه قیاسی از کرمانشاه به صورت مشترک سوم شدند.

بعلاوه در بخش تالو و در بسته نان چوان - نن دائو فاطمه حیدری از تهران به مقام نخست دست یافت. مطهره فریدونی از فارس دوم شد و فاطمه صالحی از خراسان جنوبی به مقام سومی رسید.

در بسته تایچی چوان و تایچی جین مرجان کریمی از اصفهان اول شد. معصومه طهماسبی از اصفهان در رده دوم ایستاد و زهرا شمسینی از قزوین به مقام سومی بسنده کرد.

در بسته جین شو - چیانگ شو روژین شاه محمدی از البرز قهرمان شد. الیا غرقابی از تهران و منیره پناهی از اصفهان به ترتیب دوم و سوم شدند.

در چانگ چوان مهسا سجادی از قم به مقام نخست دست یافت. زهرا جلیلی از البرز دوم شد و نازنین بازدار از ایلام به مقام سومی دست یافت.

در خاتمه مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در دو بخش تالو و ساندا، اصفهان با 2طلا، 3 نقره و یک برنز به مقام اول دست یافت. تهران با 2 طلا ، یک نقره و 2 برنز دوم شد و مازندران نیز با یک طلا و 3 نقره در رده سوم ایستاد.

در این مسابقات 218 ورزشکار و مربی از 34 استان و منطقه آزاد کشور حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ووشو قهرمانی کشور بانوان، جام قهرمانی به اصفهان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ووشو قهرمانی کشور بانوان، جام قهرمانی به اصفهان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید