نصب نیوجرسی و بهسازی گاردریل در معابر بزرگراهی منطقه 15

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، عملیات نصب نیوجرسی و بهسازی گاردریل پنج بزرگراه منطقه 15 به منظور ایمن سازی این محورها طی شش ماه نخست امسال انجام شد.

نصب نیوجرسی و بهسازی گاردریل در معابر بزرگراهی منطقه 15

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مسعود لواف زاده معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه با بیان مطلب فوق افزود: طرح جمع آوری گاردریل میانی بزرگراه بعثت در محور شرق به غرب به طول 3 کیلومتر با هدف جلوگیری از تردد غیر مجاز عابرین پیاده از عرض این محور پر حادثه انجام و عملیات نصب نیوجرسی به جای آن به اجرا درآمد.

به گفته او؛ یکی از مزیتهای نصب نیوجرسی نسبت به گاردریل و نرده های فلزی برای جداسازی راستاهای رفت و برگشت؛ علاوه بر استحکام لازم، عدم نیاز آن ها به تعمیر و نگهداری نیز می باشد.

لواف زاده با اشاره نصب 2 کیلومتر نیوجرسی در بزرگراه شهید نجفی رستگار افزود: یکی دیگر از مزایای نیوجرسی ها، جلوگیری از باز تابش نور خودروها به چشم رانندگان راستا مخالف و خیرگی چشم آن ها است.

او به تشریح عملیات بهسازی گاردریل های بزرگراهی پرداخت و افزود: 920 مترطول در بزرگراه امام رضا(ع)، 400 متر طول در بزرگراه امام علی(ع) و 820 متر طول از گاردریل بزرگراه آزادگان بهسازی و بازسازی شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه همچنین به اجرای عملیات نصب سرعتگیر طی این مدت اشاره کرد و گفت: به دلیل ایمنی پایین برخی معابر بر اثر سرعت بالای خودروها و تصادفات؛ 6 سرعتگیر در نواحی 3 و 4 بنا بر نظر کارشناسان معاونت ترافیک، شورایاران و نیز پلیس راهور نصب شد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "نصب نیوجرسی و بهسازی گاردریل در معابر بزرگراهی منطقه 15" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب نیوجرسی و بهسازی گاردریل در معابر بزرگراهی منطقه 15"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید