قدوس: برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار بودم

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، سامان قدوس با تکذیب اظهارات اولیه اش در کمیته انضباطی فیفا اظهار داشت برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار بوده است.

قدوس: برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار بودم

به گزارش گروه ورزشی گردش 360 به دور دنیا، سامان قدوس، مهاجم تیم آمیان فرانسه در جلسه روز گذشته (دوشنبه) دادگاه جهانی حکمیت ورزش (CAS) اظهاراتش در فیفا را تکذیب کرد و گفت هنگام عقد قرارداد داخلی با اوئسکای اسپانیا در تابستان 2018 احساس می نموده تحت فشار قرار داشته است.

سامان قدوس که پیش از پیوستن به آمیان فرانسه در اسپانیا با اوئسکا قرارداد داخلی امضا نموده بود با شکایت این باشگاه از سوی فیفا به محرومیت 4 ماهه و پرداخت جریمه 4 میلیون یورویی محکوم شد. باشگاه اوسترشوندس سوئد نیز از فعالیت در دو پنجره نقل وانتقالاتی محروم شد. پس از شکایت باشگاه اوسترشوندس و سامان قدوس روز گذشته جلسه CAS با حضور سامان قدوس، برادرش به عنوان شاهد و نمایندگان باشگاه های سوئدی و اسپانیا به مدت 6 ساعت برگزار گردید.

سامان قدوس در این جلسه برخلاف اظهارات پیشین خود در فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) گفت: من برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار قرار گرفته بودم و نمی دانستم قراردادی میان اوسترشوندس و این باشگاه اسپانیایی وجود دارد.

وی همچنین اعلام نمود در زمان بازدید از باشگاه اوئسکا برادرش و یک مدیر برنامه فوتبال اهل اسپانیا (پینا) او را همراهی می کردند.

CAS قرار است 16 ژوئن (27 خرداد) رأی نهایی این پرونده را که قابلیت اجرایی خواهد داشت صادر کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قدوس: برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار بودم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدوس: برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار بودم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید