فیلم کوتاه دوران آماده نمایش شد

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، فیلم کوتاه دوران به تهیه کنندگی و کارگردانی مهرداد بهرامی آماده نمایش شد.

فیلم کوتاه دوران آماده نمایش شد

به گزارش گروه فرهنگی گردش 360 به دور دنیا، فیلم کوتاه دوران به تهیه کنندگی و کارگردانی مهرداد بهرامی با انتها ضبط موسیقی و تکمیل صداگذاری آماده نمایش شد.

دوران که مضمونی اجتماعی دارد، به فاصله آرزو های دوران کودکی تا واقعیت های دوران بزرگسالی پرداخته و مخاطبانش را به واکاوی مثبت این فاصله در زندگی فرا می خواند.

بهرامی که دانش آموخته سینما در دانشگاه سوره است، بعد از سال ها تجربه تهیه کنندگی در تلویزیون، ساخت تیزر و فیلم های تبلیغاتی، فیلم کوتاه را مؤثرترین مدیوم برای طرح مضامین جدی نزد جوانان می داند. وی همچنین معتقد است، توسعه زیرساخت های ارتباط فراگیر موجب برآمدن نسلی شده که با تماشای آنلاین در ابزار های همراه مأنوس است لذا عرصه فیلم کوتاه به تدریج شاهد رویکرد فیلمسازان و تهیه کنندگان حرفه ای خواهد بود.

عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از:

تهیه کننده، کارگردان و فیلمنامه نویس: مهرداد بهرامی، مشاور فیلمنامه و کارگردان: پیمان شوقی، مدیر فیلمبرداری: سعید اصفهانی، طراح چهره پردازی: نوید فرح مرزی، مدیر فراوری: نسرین حسینی نیاس، پیوند تصویر و صدا: عباس خلیل پور ثمرین، عکاس: سولماز مقرب پور، موسیقی متن: ارشیا نوذری و نریمان حیدری، حمیدرضا ناجیان، حمیدرضا شمس، الناز و الهام نوربخش، نهاله جلالی و سودابه عطایی بازیگران فیلم هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فیلم کوتاه دوران آماده نمایش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم کوتاه دوران آماده نمایش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید