فیلم همسر سپهر حیدری در باشگاه زنانه ! ، آرام جوینده در پی حاشیه !

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، خبرنگاران:آرام جوینده همسر سپهر حیدری که چهره جنجالی اینستاگرام است ویدیو عجیبی از خودش منتشر کرد.

فیلم همسر سپهر حیدری در باشگاه زنانه ! ، آرام جوینده در پی حاشیه !

آرام جوینده با انتشار یک ویدیو جنجالی شد . ویدیو عجیبی که آرام جوینده همسر سپهر حیدری بازیکن مشهور فوتبال از خودش منتشر کرده است.آرام جوینده این روزها در اینستاگرام به شدت درگیر زندگی بلاگری است و آرام جوینده حاشیه های زیادی را به وجود آورده. برخی آرام جوینده را رقیب همسر مهدی قائدی می دانند و می گویند این دو با هم رقابت دارند. البته فالوورهای ستاره معصومی همسر مهدی قائدی خیلی بیشتر از آرام جوینده همسر سپهر حیدری است.

تولد لاکچری سپهر حیدری و همسرش

یکی از حاشیه هایی که باعث ترند شدن آرام جوینده همسر سپهر حیدری شد تولد لاکچری او بود و همچنین ظاهر بسیار آراسته وی در هنگام زایمان دومین فرزندش بود. آرام جوینده قبلا سالن آرایشگاه داشته و الان مشخص نیست دقیقا شغل او در دبی چیست ولی فعالیت زیادی در شبکه های اجتماعی دارد. خود سپهر حیدری نیز یک آکادمی فوتبال برای بچه ها ایجاد کرده که قرار است استعدادهای فوتبالی را شناسایی کند. سپهر حیدری فرزند سیاوش حیدری مربی فوتبال متولد 29 خرداد ماه سال 1359 در شهر اصفهان است. سپهر حیدری در تیمهای ذوب آهن، پرسپولیس و مس کرمان سابقه بازی دارد. سپهر حیدری به ویژه به خاطر بازی درخشان و همچنین گل قهرمانی در بازی پایانی لیگ برتر هفتم در مقابل سپاهان شناخته شده است.

منبع: برخط نیوز

منبع: رکنا

به "فیلم همسر سپهر حیدری در باشگاه زنانه ! ، آرام جوینده در پی حاشیه !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم همسر سپهر حیدری در باشگاه زنانه ! ، آرام جوینده در پی حاشیه !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید