برج میلاد تهران آماده برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر است

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، عباس حیدری مدیرعامل برج میلاد تهران مطرح نمود: مرکز همایش های برج میلاد تهران به عنوان خانه جشنواره ، همزمان با برگزاری بزرگ ترین رویداد سینمایی کشور آماده برگزاری این دوره از جشنواره است.

برج میلاد تهران آماده برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر است

به گزازش گروه فرهنگی گردش 360 به دور دنیا، عباس حیدری مدیرعامل برج میلاد تهران از آمادگی این مجموعه برای میزبانی از منتقدان و هنرمندان در چهلمین جشنواره فیلم فجر اطلاع داد و گفت: مرکز همایش های برج میلاد تهران به عنوان خانه جشنواره ، همزمان با برگزاری بزرگ ترین رویداد سینمایی کشور آماده برگزاری این دوره از جشنواره است.

حیدری، با اشاره به لزوم رعایت نکات بهداشتی گفت: بر اساس شیوه نامه بهداشتی ستاد مقابله با کرونا، فاصله گذاری جایگاه های سالن اصلی مرکز همایش های برج میلاد تغییر یافته و با توجه به ارتفاع سالن و تهویه مناسب موجود، جای نگرانی وجود نخواهد داشت. بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره ثبت نام حاضران در مجموعه مرکز همایش های برج میلاد تنها بر اساس تزریق دو دوز واکسن امکان پذیر بوده است.

مدیرعامل برج میلاد ادامه داد: با توجه تجربه سال های قبل سال جاری پهنای باند اینترنت پیشرفته و اینترنت مرکز همایش ها با سرعت مناسب در اختیار گردش 360 به دور دنیا و عکاسان قرار گرفته و آن ها به راحتی می توانند مطالب و عکس های خود را در رسانه مورد نظر منتشر نمایند.

حیدری توضیح داد: برج میلاد تهران وظیفه ذاتی خود می داند که در راستای برگزاری مهم ترین رویداد سینمایی کشور، بعد از چند سال غیبت در جشنواره فیلم فجر، سال جاری نهایت همکاری را با مسوولان سازمان سینمایی و اهالی رسانه و هنرمندان داشته باشد و دستور شهردار محترم تهران دکتر زاکانی و معاون محترم امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری جناب آقای توکلی زاده نیز بر استفاده از تمام ظرفیتها در همکاری برای برگزاری جشنواره فیلم فجر بوده است .

چهلمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش فرهنگی و رقابتی از 12 تا 22 بهمن به دبیری مسعود نقاش زاده برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برج میلاد تهران آماده برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برج میلاد تهران آماده برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید