بارسلونا و مدیرانش از اتهام فساد تبانی با شبکه های اجتماعی تبرئه شدند

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، طبق بازرسی های به عمل آمده ارتباط باشگاه بارسلونا با شرکت رسانه ای که تصور می شد برنامه ریزی شده از مدیران این باشگاه حمایت می کند، ماهیت دیگری داشته است.

بارسلونا و مدیرانش از اتهام فساد تبانی با شبکه های اجتماعی تبرئه شدند

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، نتیجه یک بازرسی اجرا شده در روابط تجاری باشگاه بارسلونا با شرکت رسانه ای I3 VENTURES مشخص کرده که این باشگاه از طریق یک طرف ثالث هیچ تلاشی برای لکه دار کردن نام و اعتبار آن دسته از افرادی که منتقد و مخالف سیاست های مدیران تیم کاتالان بوده اند انجام نداده است.

در ماه فوریه بود که روابط تجاری باشگاه بارسلونا با شرکت رسانه ای I3 Ventures زیر ذره بین قرار گرفت زمانی که رادیو کادنا سر اسپانیا ادعایی مطرح نمود مبنی بر اینکه شرکت فوق از سوی خوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا مأمور شده که در فضای مجازی به نقدها علیه سیاست های او پاسخ ها و وجهه او را موجه جلوه دهد. در این بین هم برخی از بازیکنان پیشکسوت و ستاره های سابق بارسلونا که منتقد شرایط تیم بودند از لب تیغ گذرانده شدند. در این میان چیزی که اتهام بارتومئو را سنگین تر می کرد این بود که او در شرایط مالی نه چندان جالب باشگاه یک میلیون یورو صرف موجه دادن خود و اقداماتش کرده است.

هم بارتومئو، هم I3 Ventures این اتهامات را تکذیب کردند و خیلی طول نکشید که همکاری طرفین هم سرانجام یافت. اکنون هم مؤسسه پرایس واتر هاوس کوپرز با تحقیقی که در جزئیات همکاری تجاری طرفین داشته به این نتیجه رسیده است که باشگاه هیچ اقدامی برای راه اندازی کمپین های افترآمیز علیه هیچ شخصی در فضای مجازی انجان نداده است. این مؤسسه با تأکید بر اینکه هیچ نشانه ای از فساد مالی یا اداری در همکاری تجاری طرفین وجود نداشته است، رقم پرداخت شده از سوی بارسلونا به این شرکت برای تبلیغ به نفع تیم آبی و اناری پوش را در محدود عرف بازار دانسته است.

به دنبال انتشار نتیجه تحقیقات مؤسسه پرایس واترهاوس کوپرز، باشگاه بارسلونا نیز بیانیه ای منتشر و در آن بیان نمود که وکلای باشگاه از هدیت مدیره دستور گرفته اند تمام کسانی که مدیران بارسا را به فساد مالی متهم کردند، تحت پیگرد قانونی قرار دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بارسلونا و مدیرانش از اتهام فساد تبانی با شبکه های اجتماعی تبرئه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونا و مدیرانش از اتهام فساد تبانی با شبکه های اجتماعی تبرئه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید