داوران نمایش های خیابانی جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، تهران (پانا) - سه داور، نمایش های خیابانی چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را ارزیابی می نمایند.

داوران نمایش های خیابانی جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

به گزارش ستاد خبری جشنواره، فاتح بادپروا، فاطمه رادمنش و سلمان فرخنده نمایش های بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر را داوری می نمایند.

فاتح باد پروا ، متولد 1350در شهر مریوان بازیگر و کارگردان است .از جمله فعالیت های او داوری جشنواره استانی کردستان، داور و بازبین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، چهار دوره داور وبازبین جشنواره های خیابانی منطقه ای و رییس انجمن نمایش مریوان است.

فاطمه رادمنش، متولد سال 1362 در کرمان و بازیگر است. او فارغ التحصیل کارشناسی بازیگری و کارگردانی از دانشگاه سینما تئاتر دانشگاه هنر و کارشناسی ارشد بازیگری از دانشگاه تربیت مدرس است. فعالیت خود را از سال 1372شروع کرد و تابه حال جوایزی را برای نویسندگی کارگردانی و بازیگری از جشنواره تئاتر فجر دریافت نموده است.

سلمان فرخنده ، نویسنده و کارگردان، بازیگر متولد 1361و دارای مدرک تحصیلی در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر است چندین نمایش را روی صحنه برده و از فعالان تئاتر خیابانی است. فرخنده از اواخر دهه هشتاد در عرصه تئاتر فعالیت می نماید.

چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از 14 تا 26 بهمن به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می گردد و اخبار آن در سایت fitf.ir در دسترس است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "داوران نمایش های خیابانی جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوران نمایش های خیابانی جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید