ایرلاینی که به بیسکویت فروشی افتاد!

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، شیوع ویروس کرونا و زمین گیر شدن ایرلاینها، اوضاع را به قدری سخت نموده که شرکت هواپیمایی استرالیایی کانتاس ایرویز اکنون بیسکویت ها و چای کیسه ای مورد استفاده برای پذیرایی از مسافران در پرواز ها را به مردم در خانه شان می فروشد.

ایرلاینی که به بیسکویت فروشی افتاد!

به گزارش ایسنا، اکنون که سفر های داخلی و خارجی به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده اند، هزاران لباس خواب ویژه مسافران لوکس، مرطوب کننده ها و اسنک هایی که در طول پرواز به مسافران عرضه می شد، روی دست این شرکت هواپیمایی استرالیایی بلااستفاده مانده است.

کانتاس بسته هایی شامل 12 بیسکویت شکلاتی، لباس خواب و بادام بو داده ای که تنها به مسافران فرست کلاس عرضه می شد را به قیمت 25 دلار استرالیا معادل 18 دلار آمریکا برای فروش عرضه کرد.

سخنگوی کانتاس ایرویز اظهار کرد که این بسته ها که برای تحویل به در خانه در فروشگاه آنلاین کانتاس عرضه شده بود، ظرف مدت چند ساعت به فروش رسیدند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، کانتاس در ژوئن اعلام نمود میخواهد حداکثر 1.9 میلیارد دلار استرالیا از سرمایه گذاران جذب کند و حداکثر 6000 هزار شغل را حذف خواهد نمود تا بدترین بحران تاریخ صنعت هواپیمایی را پشت سر بگذارد. فروش این بسته ها با هدف جبران بخشی از هزینه های این شرکت صورت گرفته است.

منبع: فرارو

به "ایرلاینی که به بیسکویت فروشی افتاد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرلاینی که به بیسکویت فروشی افتاد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید