خبرنگاران برق فشار قوی، جان جوان 30 ساله بوکانی را گرفت

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، مهاباد- خبرنگاران- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: یک جوان 30 ساله در این شهرستان به علت برق گرفتگی جان خود را از دست داد.

خبرنگاران برق فشار قوی، جان جوان 30 ساله بوکانی را گرفت

سیدفواد هاشمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار گردش 360 به دور دنیا گفت: این حادثه ساعت 23 شب گذشته در منطقه امیرآباد این شهر به وقوع پیوست که با اطلاع یافتن ماموران این آتش نشانی به وسیله سامانه 125 بلافاصله امدادگران و آتش نشانان ایستگاه شماره چهار به محل حادثه اعزام شدند.

وی اضافه کرد: پس از حضور آتش نشانان با همکاری ماموران فوریت های برق بوکان، مشاهده شد که جوانی 30 ساله به دلیل نامشخص به بالای تیر برق ترانس فشار قوی رفته و دچار برق گرفتگی شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان با اشاره به اینکه این جوان پس از برق گرفتگی در بالای ترانس برق گرفتار شده بود، اظهار کرد: آتش نشانان با یاری بالابر و پس از هماهنگی با عوامل اداره برق، جریان برق فشار قوی را قطع و این جوان را که دچار سوختگی و برق گرفتگی شده بود، به پایین منتقل کردند.

هاشمی اضافه کرد: تکنسین های اورژانس پس از کنترل علائم حیاتی، مرگ این فرد به دلیل آسیب دیدگی ناشی از عبور جریان برق از بدنش را تایید نموده و به بیمارستان شهید دکتر قلی پور انتقال دادند.

وی اضافه کرد: تحقیقات در خصوص علت این حادثه و دلایل حضور این فرد در بالای این ترانس فشار قوی در حال جریان است.

این نخستین حادثه از این دست است که تا به امروز در بوکان گزارش و به ثبت رسیده است.

در شهرستان بوکان با 261 هزار نفر جمعیت چهار ایستگاه آتش نشانی با 40 نفر نیرو در حال خدمات رسانی به شهروندان است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران برق فشار قوی، جان جوان 30 ساله بوکانی را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برق فشار قوی، جان جوان 30 ساله بوکانی را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید