حاجی دلیگانی: نظارت را در مجلس یازدهم جدی تر خواهیم گرفت

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با بیان اینکه در مجلس دهم نظارت ها به موقع انجام نمی شد، گفت: مصمم هستیم که در مجلس یازدهم نظارت را جدی بگیریم.

حاجی دلیگانی: نظارت را در مجلس یازدهم جدی تر خواهیم گرفت

به گزارش گردش 360 به دور دنیا، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار کرد: بعضی دوستان به من یادآوری کردند که در مجلس دهم تذکر بیشتری می دادم، باید بگویم که ترکیب مجلس دهم می طلبید که بیشتر تذکر بدهم اما ترکیب این مجلس متفاوت است. در واقع خودمان باید به خودمان تذکر بدهیم، همان طور که بسیاری از برادران و خواهران در این روزها تذکر داده اند.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس یازدهم خطاب به مردم گفت: مرتبا دغدغه شما را رصد می کنیم و در جاهای مختلف خصوصا هیأت رئیسه مجلس آن ها را طرح می کنیم. اشکالی که در مجلس دهم داشتیم مسئله نظارت بود. در مجلس دهم نظارت ها به موقع انجام نمی شد. مصمم هستیم که در این مجلس نظارت را جدی تر بگیریم. امیدواریم موضوع نظارت عملیاتی شود.

حاجی دلیگانی اضافه کرد: اولین نظارت های ما راجع به بند 235 و 238 آیین نامه است. براساس این دو بند امسال باید کارنامه وزرا را بررسی کنیم و به آن ها نمره بدهیم. هر وزیری که نمره نیاورد باید استیضاح شود. انتظار داریم که نمایندگان محکم پای این موضوع بایستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حاجی دلیگانی: نظارت را در مجلس یازدهم جدی تر خواهیم گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاجی دلیگانی: نظارت را در مجلس یازدهم جدی تر خواهیم گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید